Jak zabezpieczacie swoje autka przed kradzieżą?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Marucha79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn sty 09, 2006 08:52
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Marucha79 » pn sty 09, 2006 09:21

Ja mam instalację gazową i zrobiłem schowany wyłącznik przed przełącznikiem benzyna - gaz, dzięki temu samochód po wyłączeniu nie ma zasilania i można sobie kręcić, i kręcić...



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » pn sty 09, 2006 09:28

michal_thcv pisze:Jakie macie pomysły, lub jak zabezpieczacie swoje samochody? Mam na myśli ilu z was korzysta z parkingów strzeżonych, garaży, ilu zostawia pod blokiem pod chmurką?
Ma sie swoje pomysły i tyle w tej kwestii!
MOZNA POWIEDZIEC ZE NIEMA TAKIEGO ZABEZPIECZENIA KTÓREGO NIE DA SIE OBEJSC!!!
Ale nie bede nikomu ułatwiał!
To forum moze czytac kazdy a co za tym idzie i złodzieje!!
A wam tez radze sie nie spowiadac ze wszystkiego co w swoich Golfikach macie!!



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » pn sty 09, 2006 11:25

.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 18, 2010 20:42 przez Fox_00, łącznie zmieniany 1 raz.



malgosk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: sob gru 25, 2004 18:28
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: malgosk » pn sty 09, 2006 13:47

Dobra rada: wywal ten przycisk spod mieszka dźwigni biegów, bo to zna każdy kierowca, nie mówiąc o złodzieju. Co do nowego miejsca: pogłówkuj! :)

Ja mam naprawdę nieźle schowane odcięcie, ale oczywiście nie zdradzę miejsca. :) Powiem krótko: da się wymyśleć różne metody, trzeba tylko trochę pofantazjować.

aju samo regulatora, ustawia się napięcie paska, a sprężyna powoduje to że jak pasek wraz z użytkowaniem się minimalnie rozciąga to sprężyna koryguje napinaczem napięcie paska%ţWH
e72634a370[quote:e72634a370="dzikusek99"]Hmm.... a nie ubywa ci plynu chlodniczego??? [/quote:e72634a370]

jak w jednym miejscu ubywa to w drugi



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pn sty 09, 2006 13:58

Mozna np kombinacje: wlacz dlugie i kierunek w prawo i dopiero odpala.. mozna wiele sposobow..

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Awatar użytkownika
Bartek84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 935
Rejestracja: pt lis 18, 2005 16:29
Lokalizacja: Legnica
Auto: Golf Mk7 GTI
Kontakt:

Post autor: Bartek84 » pn sty 09, 2006 14:59

Blokada skrzyni Dipol + alarm.
Autko stoi pod chmurką i też nie jestem pewien czy nie odjadą kradzieje na wstecznym :D


Mk7 GTI Stage 2

Mateusz87

Post autor: Mateusz87 » pn sty 09, 2006 15:15

ja u siebie mam imobilaizer ale taki ktury musze miec w kieszeni i nic nie musze dotukac przytykac itakie tam jak ktos bedzie chciał odjechac to tylko odjedzie jakies 70metrów juz sprawdzałem pare razy np jak zapomniałem z domu:/ to jest jakis elektrozawór ze jak niema sygnału to odcina paliwo aaaaa i trzeba pamientac zeby wymieniac baterie bo moze sie tak stac jak mi sie kiedys zrobiło pojechałem ze znajomymi na mazury na melanrz i zesmy jechali i sie skonczyły baterie i sie skonczyła jazda;/ ale troche ja rozgrzalismy i dalej jazda... (do sklepu po baterie) eloooooooo



Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » pn sty 09, 2006 15:36

blokada kierownicy i modlitwa :hmm: autko pod chmurka, ale musze wrzucic jakies odciecie czegokolwiek. chodz z tego co wiem, jak dzialaja chlopaki to mozna je o kant dupy potluc. metoda ostatec kąt padania promieni slonecznych na maske i dach jest widocznie bardziej niekorzystny jak na n


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Awatar użytkownika
Bartek84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 935
Rejestracja: pt lis 18, 2005 16:29
Lokalizacja: Legnica
Auto: Golf Mk7 GTI
Kontakt:

Post autor: Bartek84 » pn sty 09, 2006 16:41

Hehe no nie wiem... Wg mnie Passat jest lepsiejszy od Kadeta a koledze zginął ostatnio spod domu GSI. A wygląda zupełnie normalnie, poza wlotami na masce


Mk7 GTI Stage 2

Kosior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: pn gru 05, 2005 19:33
Lokalizacja: łowicz/głowno
Kontakt:

Post autor: Kosior » pn sty 09, 2006 23:44

temat dośc na czasie, miesiąc temu chcieli mi skroić golfika ale.....ale im się łamak w stacyjce ułamał i kicha dali spokuj(na drugi dzień z tego samego miejsca skroili golfa 3) Farta miałem niesamowitego. Po tej akcji kupiłem sobie blokade kierownica/pedał chciałem wypruibować no i się zablokowała tylko odblokować nie mogłem(z kluczykiem też) szajstwo a pozatym można bez problemu ją ściągnąć,mam już druga.Odcięcie zapłonu lub pompy metodą SAM moze zdawać egzamin.Najlepiej kilka zabespieczen.



pasiak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pt paź 14, 2005 20:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: pasiak » wt sty 10, 2006 09:34

pomysłowośc ludzka nie zna granic ! na nic zabezpieczenia wam panowie i Drogie Panie nie pomogą. W moim rodzinnym mieście znajomy człowiek biznesmen jak tylko pokazały się mesie okularniki kupił i zabezpieczył na wszelkie sposoby. Po spotkaniu w pubie :shock: gdzie chwalił się tym co ma i CZYM a nie jak zabezpieczone ma, rano na parkingu zastał odśnieżonego i uruchomionego już czekającego meśka =D> nie ukradli ale palantowi pokazali że jest do wzięcia co by nie zrobił. od tamtej pory tylko na klucz i nic więcej :P


Był passat jest volvo i jeden i drugi ma w znaczku V

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » wt sty 10, 2006 10:58

pasiak pisze:pomysłowośc ludzka nie zna granic ! na nic zabezpieczenia wam panowie i Drogie Panie nie pomogą. W moim rodzinnym mieście znajomy człowiek biznesmen jak tylko pokazały się mesie okularniki kupił i zabezpieczył na wszelkie sposoby. Po spotkaniu w pubie gdzie chwalił się tym co ma i CZYM a nie jak zabezpieczone ma, rano na parkingu zastał odśnieżonego i uruchomionego już czekającego meśka nie ukradli ale palantowi pokazali że jest do wzięcia co by nie zrobił. od tamtej pory tylko na klucz i nic więcej

wypoasik, ale dobrze mu tak przytepil cwaniaka



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » wt sty 10, 2006 11:48

parking strzeżony, alarm, blokada skrzyni biegów :) to taka oficjalna wersja :pub:


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
felis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 14, 2005 23:35
Lokalizacja: Poznan

Post autor: felis » wt sty 10, 2006 13:37

Powiem jedno jak nie odjada sami to laweta podjedzie.Jesli ktos sie orjetuje to sa czytniki imobi,wylacznik gps,i wiele innych bajerow wiec nie ma takiego zabezpieczenia ktore uchroni. Bo jak sie upra na auto to nie ma sily.
Ale nie wolno ulatwiac zadania panowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [-X



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 475 gości