Ile kto wyciągnął z silnika AAZ

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

pawelfre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 14, 2008 22:52
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: pawelfre » ndz kwie 12, 2009 13:56

Koledzy podpowiedżcie mi proszę czy warto zakupić pompe z tej aukcji do samej przekładki lda? Obecnie aazeko.
http://moto.allegro.pl/show_item.php?it ... %3C%2Fi%3E
Oferta wydaje się kusząca, chyba że macie coś innego na oku... Thx.


Władza jest zawsze gwałtem na ludziach...

ajurczuk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 278
Rejestracja: czw gru 04, 2008 21:32
Lokalizacja: bielsk podlaski

Post autor: ajurczuk » ndz kwie 12, 2009 17:52

smiej sie smiej :green_fuck:
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2009 19:20 przez ajurczuk, łącznie zmieniany 1 raz.


powered by xes...

lowi85
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 17:26
Lokalizacja: Przyszowice
Kontakt:

Post autor: lowi85 » ndz kwie 12, 2009 20:12

ajurczuk pisze:chłopaki u mnie turbo t2 dmuch przy 150 km/h 1.5 bara dawke podniosłem ale do setki mam 20 sekund jeszcze podniesc dawke :grrr: :grrr:

to te pytanie tak? i kto ma Ci pomóc? bo ja stawiam na to że każdy kto czyta tego posta wie tylko tyle, że masz coś spiepszone, napisz coś więcej - do czego chcesz dojść, znasz kropki? przecinki? znaki zapytania? to by też znacznie ułatwiło czytanie ze zrozumieniem Twoich postów. Ciec może jedynie woda... i to tyle co mam do napisania.



Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Post autor: eldorado84 » ndz kwie 12, 2009 20:30

lowi85 pisze:
ajurczuk pisze:chłopaki u mnie turbo t2 dmuch przy 150 km/h 1.5 bara dawke podniosłem ale do setki mam 20 sekund jeszcze podniesc dawke :grrr: :grrr:

to te pytanie tak? i kto ma Ci pomóc? bo ja stawiam na to że każdy kto czyta tego posta wie tylko tyle, że masz coś spiepszone, napisz coś więcej - do czego chcesz dojść, znasz kropki? przecinki? znaki zapytania? to by też znacznie ułatwiło czytanie ze zrozumieniem Twoich postów. Ciec może jedynie woda... i to tyle co mam do napisania.
ja jego np. zapytałem dokładnie co jest "5" na poprzedniej stronie, widać ze lepiej sobie pokomentować niż odpowiedzieć na pytanie
W.Ś. wszystkim


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » ndz kwie 12, 2009 20:51

Wszystko macie na zdjęciu...:p Godzina, temp. silnika, stan paliwa, liczba przejechanych km od zakupu (licznik dzienny)...no i prędkość gdzieś na niemieckiej...Passat 1994r. AAZ kombi...

Obrazek


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Awatar użytkownika
piter_s
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 984
Rejestracja: wt sty 31, 2006 17:23
Lokalizacja: okolice KROSNA

Post autor: piter_s » ndz kwie 12, 2009 21:15

łądnie kręcicie te biedne AAZ-ty, myśle że te 100ps bedzie zdrowe dla silnika ale więcej to wiadomo o co chodzi.



Awatar użytkownika
Dj Darecki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2252
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 18:08
Lokalizacja: NEB-raska
Kontakt:

Post autor: Dj Darecki » ndz kwie 12, 2009 21:18

piter_s pisze:łądnie kręcicie te biedne AAZ-ty, myśle że te 100ps bedzie zdrowe dla silnika ale więcej to wiadomo o co chodzi.
Moment się liczy a nie PS-y :bigok:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252216][size=142][b][u]>>>VR6 US Mexicanos<<<[/size][/b][/u][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122620][size=142][b][u]>>>Black 1.9TD<<<[/size][/b][/u][/url]


[img]http://img4.imageshack.us/img4/148/podpis1.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » ndz kwie 12, 2009 21:19

Mój to była seria, 75 KM:) jeden jedyny raz tak jechałem, potem już przez 60.000 nie przekroczyłem 130:p


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

pawelfre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 14, 2008 22:52
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: pawelfre » ndz kwie 12, 2009 21:52

Dzięki.


Władza jest zawsze gwałtem na ludziach...

Awatar użytkownika
andrew.zbyrko
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 589
Rejestracja: śr sie 08, 2007 22:18
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: andrew.zbyrko » ndz kwie 12, 2009 23:54

Dj Darecki pisze:Moment się liczy a nie PS-y
jedno z drrugim powiązane + RPM oczywiście, no chyba że moment na kołach


topbrakes.pl
Hamulce na ulicę i do Sportu: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, przewody w stalowym oplocie

Awatar użytkownika
Goku-25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 01:13
Lokalizacja: Piekary SL

Post autor: Goku-25 » pn kwie 13, 2009 00:44

Rynkov

Kolego ja posiadam MKIII 1.9TD silnik AAZ a co wnim dokonalem a wiec pin z 1.6 dodalem Ic z mondeo 2003 niepytaj jak ale weszlo Kolektor ssacy AWS z audi katalizator na zlom a na jego miejsce strumienica :grin: turbo podciaglem na bocznikowaniu i dodalem zawur Mcs aukcje alegro sie klania zwieksza on cisnienie doladowania mala przerubka pompy oczywiscie z pomyslami od Trochim korekta dawki paliwa i malym wyprzedzeniem konta zaplonu dalo to wszystko imponujacy przyrost mocy mam w zanadrzu ponad 100 KM w planach mam zmiane pompki na 11mm co daje dalsze mozliwosci wymiane turba na mocniejsze garet 1749 VA i tu maly chaczyk jest prawdopodobienstwo za wysokiego momentu obrotowego i moze mi panewke obrucic wie bardziej sie zastanawiam nad wymiana silnika na TDI + wiazka i sztojera :bajer: co i tobie radze jesli masz plany z doswiadczenia wiem ze w miare twoich ulepszen bedzie ci rusl apetyt na moc :hehe: wiec jak masz ambicje to staraj sie nad przeszczepikiem




Obrazek


a z ulepszen dodatkowych to sa amorki do przodu z Caddy lepsza zwrotnosc na zakretach


Obrazek

a co bedzie jeszcze hmm to wkrutce :smoke:



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » pn kwie 13, 2009 00:58

Goku-25 pisze:Kolego ja posiadam MKIII 1.9TD silnik AAZ a co wnim dokonalem a wiec pin z 1.6 dodalem Ic z mondeo 2003 niepytaj jak ale weszlo Kolektor ssacy AWS z audi katalizator na zlom a na jego miejsce strumienica :grin: turbo podciaglem na bocznikowaniu i dodalem zawur Mcs aukcje alegro sie klania zwieksza on cisnienie doladowania mala przerubka pompy oczywiscie z pomyslami od Trochim korekta dawki paliwa i malym wyprzedzeniem konta zaplonu dalo to wszystko imponujacy przyrost mocy mam w zanadrzu ponad 100 KM w planach mam zmiane pompki na 11mm co daje dalsze mozliwosci wymiane turba na mocniejsze garet 1749 VA i tu maly chaczyk jest prawdopodobienstwo za wysokiego momentu obrotowego i moze mi panewke obrucic wie bardziej sie zastanawiam nad wymiana silnika na TDI + wiazka i sztojera :bajer: co i tobie radze jesli masz plany z doswiadczenia wiem ze w miare twoich ulepszen bedzie ci rusl apetyt na moc :hehe: wiec jak masz ambicje to staraj sie nad przeszczepikiem

a z ulepszen dodatkowych to sa amorki do przodu z Caddy lepsza zwrotnosc na zakretach

a co bedzie jeszcze hmm to wkrutce :smoke:
Dawno tu takiego agenta nie widzialem jak ty :D Zdradz tajemnice, jak mozna w dobie automatycznych slownikow, translatorow i wszelkich mozliwosci momentalnej poprawy bledow w niemalze kazdej aplikacji wykorzystujacej edytor tekstu nawalic tyle bykow? :D
Tylko nie tlumacz sie prosze dyslekcja, bo w moich czasach systematyczne lanie do trzeciej klasy podstawowki bardzo szybko leczylo ta przypadlosc :D


Co z ta Polska?? :goof:
Ostatnio zmieniony pn kwie 13, 2009 01:01 przez SToRM, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
piter_s
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 984
Rejestracja: wt sty 31, 2006 17:23
Lokalizacja: okolice KROSNA

Post autor: piter_s » pn kwie 13, 2009 08:16

Goku-25 pisze:bardziej sie zastanawiam nad wymiana silnika na TDI
to daj sobie spokój, chyba ze masz duzo czasu i kasy.



lenczek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: wt sty 27, 2009 19:48
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

Post autor: lenczek » pn kwie 13, 2009 10:35

Goku-25 napisał/a:
bardziej sie zastanawiam nad wymiana silnika na TDI

to daj sobie spokój, chyba ze masz duzo czasu i kasy.
dobrze prawi :D polac mu :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości