Podkręcenie T2

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pawelfre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 14, 2008 22:52
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: pawelfre » czw kwie 09, 2009 23:27

-pawlo111 pisze:pawelfre, a kata jeszcze masz?
Jeszcze posiadam - ale już niedługo out. Arwam dał mi pare wskazówek na PW - Thx.


Władza jest zawsze gwałtem na ludziach...

mrozoo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: wt sie 05, 2008 19:00
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: mrozoo » sob kwie 11, 2009 15:24

pawelfre pisze:
-pawlo111 pisze: tak to u mnie zadymia :helm:
Też bym tak chciał.
Koledzy mam pytanie. Jestem posiadaczem nieszczęsnej EKOpompy w moim AAZ'ecie. EGR zaślepiony, założone MBC a turbina T2 jest w dobrym stanie - obenie dmucha 1,4 a maks idzie spokojnie na 1,7. Jednak nie mam takiego efektu z wydechu jak kolega pawlo111. Śruba dawki jest od wartości maksymalnej odkręcona o połowwe obrotu 180 stopni. Zastanawiam się czy jest możliwe że mieszanka jest zbyt uboga ze względu na zbyt wysoką ilość powietrza w stosunku do paliwa? Czy jeżeli zmniejsze ciśnienie to będzie lepiej?
Oczywiście osiągi w moim odczuciu i tak się poprawiły jednak aż tak czarnych chmur za sobą nie zostawiam - ledwie lekkie pierdninięcia. Fakt - autko waży 1300kg, także szału nie oczekuje... Możecie mi coś podpowiedzieć???
Aaa i może ktoś wie jaka orginalna dawka paliwa jest na śrubie (staram się mieć odniesienie do obecnego stanu) - obene spalanie w okresie zimowym wyszło 7,6 miasto, zmiana w okolicach 2500obr/min.
krec dawke az do momentu ze wolno zaczyna z obrotow schodzic,, mi na eko calkiem calkiem smigala furka:P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości