Pytanie o pompe paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

stiff
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 13, 2007 23:49
Lokalizacja: Racibórz

Pytanie o pompe paliwa

Post autor: stiff » czw kwie 09, 2009 20:47

Witam,robie swapa z 1.6 na 1.8 16v Wczesniej miałem silnik w którym nie było zamontowanej pompy za bakiem, teraz przy 1.8 16v PL zamontowałem pompe z gti w miejscu w którym powinna być, podłączyłem prawidłowo przewody paliwowe... paliwo w baku jest a nie dochodzi do silnika.. coś tam słychać w przewodzie i daje cisnienie ale nie podaje paliwa...pytanie brzmi( do czego służy zbiorniczek pośredni paliwa przy pompie bo jest tylko zastosowany do KR i PL tak podaje ETKA, a go niemam :( ( czy jest koniecznie potrzebny????) czy potrzebna jest dodatkowo jakaś pompa w baku(bo tak słyszałem, chyba że zostałem wprowadzony w błąd).. kto pyta nie błądzi :P Mam nadzieje że ktoś mi pomoże.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw kwie 09, 2009 21:10

co do zbiorniczka nie bardzo wiem, a pompa w baku oczywiście że jest potrzebna, niskociśnieniowa, bez niej ani rusz


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 234 gości