Brak geometrii po wymianie skrzyni biegow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lukasz.zst
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 29, 2008 20:51
Lokalizacja: Mikołów

Brak geometrii po wymianie skrzyni biegow

Post autor: lukasz.zst » ndz kwie 05, 2009 01:32

Witam

Mam na imię Marcin i korzystam z uprzejmości mego kolegi z jego profilu ponieważ nie mam dostępu do netu

Posiadam Golfa V w dieslu z 2007 roku pierwsza rejestracja 2008 , posiada alu felgi 16/205/55 ma przebieg 23541Km przy przebiegu 2580km była wymieniana na gwarancji skrzynia biegów ponieważ peknoł korpus ,wymiana był od spodu auta. I od tego mam same problemy. 12 razy robili geometrie czy to na zimówkach( mam 15 ) czy na letnich oponach, zawsze jest tak po jakiś kilku km od wyjechania że auta ściąga w prawa stronę a koło kierownicze jest obrócone w lewo żeby jechać na wprost. Byłem u rożnych fachmanów . Mieszkam na śląsku jest tu dożo dziur i szkód górniczych tej zimy przestałem liczyć ile razy prawa strona przyładowałem w jakaś dziurę. Byłem w Audi w vw, seat i u Durczoka niby wilki spec od geometrii sam się dziwi czemu tak się dzieje.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 05, 2009 14:51 przez lukasz.zst, łącznie zmieniany 1 raz.



milimetr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 11, 2007 20:56
Lokalizacja: śląsk

Post autor: milimetr » ndz kwie 05, 2009 06:58

Polecam warsztat Pana Wiesława Polnik w Wodzisławiu Sląskim przy ulicy Chrobrego. Miałem problem z zawieszeniem mojego Mk 5 - znalazł przyczynę, chociaż nie było to łatwe. Posiada wysokiej klasy urządzenia do ustawiania geometrii zawieszenia, ma dużą wiedzę. Korzystam z usług tego warsztatu już 10 lat bez zastrzeżeń


Adam

Awatar użytkownika
TomiTT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: czw lip 12, 2007 19:13
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Post autor: TomiTT » ndz kwie 05, 2009 08:20

nie wiem jak tam wygląda zawieszenie w MK5, ale ja miałem taki objaw przy rozwalonych łożyskach amortyzatorów


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=147731
[b]Moja perełka nowe zmiany str 2[/b]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 264 gości