Czasami nie wysprzegla prawidlowo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Przemo-X
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 09, 2009 15:04
Lokalizacja: Racibórz

Czasami nie wysprzegla prawidlowo

Post autor: Przemo-X » wt mar 31, 2009 20:42

Witam, na wstepie chce napisać że jestem tutaj nowy ale zapalonym fanem marki vw. Od kilkunastu lat mam w garażu rózne vw od ojca, jednak ja zaczołem sie bawić w jdm ale wkoncu awansowałem na golfa 3 po skasowaniu ostatniej w moim zyciu ceerki ;)Problem jest taki że sprzegło chodzi normalnie ale są momenty kiedy nie wysprzęgła prawidłowo tz. chwyta czasami zaraz lekko po puszczeniu pedału, czasami wogóle biegu nie da sie wrzucić ale dzieje sie to tylko czasami i chwilowo ale napewno po jakimś przebiegu czasem pare metrów a czasem kilkadziesiąt km chyba tez zalezy czy w :ass: dostanie. Co moze byc przyczyną ? byłem u mechanika niestety akurat wszystko było ok i nic nie stwierdził. Ogólnie nie slizga, ładnie łapie, ma nakulane przynajmniej od zakupu 70 tys. Co robić ? Jeśli temat był wałkowany tutaj z podobnymi problemami to prosze o link za co tez dzieki wielkie i sory za zaśmiecanie ;)
Ostatnio zmieniony wt mar 31, 2009 23:24 przez Przemo-X, łącznie zmieniany 1 raz.



Karol G60
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: czw lut 26, 2009 22:50
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Karol G60 » wt mar 31, 2009 20:47

mozliwe ze jakis kawałek czegos np metalu lub blaszki oderwało sie z tarczy lub z docisku lub tak z czegos i wpada czasem w słoneczko i objawy beda tak jak piszesz.. czasami nie mozna biegu wrzucic a czasami ciagnie lekko..... ja spotkałem sie z takim czyms.... kawałek nita z tarczy latał sobie w sprzegle..



majeranek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt mar 31, 2009 19:20
Lokalizacja: Gręboszów

Post autor: majeranek » wt mar 31, 2009 23:13

a samonapinacz w lince jest sprawny?mialem podobny problem raz bylo raz nie bylo wymienilem linke z tym mechanizmem i jest oki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 105 gości