Dieslowcy POMOCY!!! - Dziwne zachowanie AAZ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » czw gru 29, 2005 14:44

własnie, tez jestem ciekawy. bo ostatnio spotkałem zaworek zwrotny na przewodzie paliwa ale zeby w filtrze?


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

barca90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 26, 2005 11:46
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: barca90 » czw gru 29, 2005 16:00

Jest on widoczny na filtrze paliwa na górze. Zabezpieczony taką zawleczką sprężynową. Jeżeli wyjmiesz tą zawleczkę to wyciągniesz ten zaworek. Tylko uważaj bo tam jest taka uszczelka pomiędziy filtrem a tym zaworkiem i żeby przy zakładaniu dokładnie to tam zapasować. Do niego wchodzą przewody jeden z baku a drugi od pompy paliwa. Tylko nie wiem czy to wszystkie golfy mają. Zaworek Jest koloru białego albo żółtego. Sory ale nie mam aparatu żeby zrobić zdjęcie.Ale jak będe miał fotkę to ją wstawię.



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » czw gru 29, 2005 16:10

barca90 pisze:Jest on widoczny na filtrze paliwa na górze. Zabezpieczony taką zawleczką sprężynową. Jeżeli wyjmiesz tą zawleczkę to wyciągniesz ten zaworek. Tylko uważaj bo tam jest taka uszczelka pomiędziy filtrem a tym zaworkiem i żeby przy zakładaniu dokładnie to tam zapasować. Do niego wchodzą przewody jeden z baku a drugi od pompy paliwa. Tylko nie wiem czy to wszystkie golfy mają. Zaworek Jest koloru białego albo żółtego. Sory ale nie mam aparatu żeby zrobić zdjęcie.Ale jak będe miał fotkę to ją wstawię.
z tym co mówisz spotkałem sie przy filtrze z podgrzewaczem, tylko że tam są 4 rurki od paliwa...wrzuć tą fotke


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » czw gru 29, 2005 16:17

Cinek pisze:
barca90 pisze:Jest on widoczny na filtrze paliwa na górze. Zabezpieczony taką zawleczką sprężynową. Jeżeli wyjmiesz tą zawleczkę to wyciągniesz ten zaworek. Tylko uważaj bo tam jest taka uszczelka pomiędziy filtrem a tym zaworkiem i żeby przy zakładaniu dokładnie to tam zapasować. Do niego wchodzą przewody jeden z baku a drugi od pompy paliwa. Tylko nie wiem czy to wszystkie golfy mają. Zaworek Jest koloru białego albo żółtego. Sory ale nie mam aparatu żeby zrobić zdjęcie.Ale jak będe miał fotkę to ją wstawię.
z tym co mówisz spotkałem sie przy filtrze z podgrzewaczem, tylko że tam są 4 rurki od paliwa...wrzuć tą fotke
Przecież o tym mówimy... :kac:


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

barca90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 26, 2005 11:46
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: barca90 » czw gru 29, 2005 16:32

jak mowiłem nie mam czym zrobić fotki ale tak jak mówisz to jest filtr z podgrzewaczem dwa idą bezpośrednio do filtra a 2 przechodzą przez ten zaworek



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » pt gru 30, 2005 07:16

barca90 pisze:...jeżeli nie pomoże to sprawdz wtryski...
a jak sprawdzić wtryski, i jak powinny wyglądać że jest OK

zaznaczam świece u mnie są nowe... i macie rację że przyzwyczaić się i odczekiwać to nie jest rozwiązanie :-(



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » pt gru 30, 2005 13:43

Nikyo pisze:lepiej zeby to byl lepszy warsztat a nie amatorzy.
dobrze mówi. byle edkowi nie dawaj maszyny bo więcej straty niż pożytq


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

barca90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 26, 2005 11:46
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: barca90 » pt gru 30, 2005 14:44

Najlepiej mieć jednego mechanika i to takiego zaufanego. Ja robię u mojego wszyskie przeglądy i naprawy. I póżniej pewne sprawy tak jak np. sprawdzenie wtrysków robi mi gratis!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 336 gości