Centalny Zamek. Tylnia Klapa. Golf 2 1,3 3-drzwiowy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Strzała20

Centalny Zamek. Tylnia Klapa. Golf 2 1,3 3-drzwiowy

Post autor: Strzała20 » czw gru 29, 2005 14:45

Mam VW GOLFA II 1,3 3-drzwiowy. Kupiłem sobie zestaw alarmowy (alarm, centralny zamek-elektryczny).
Centralkę montowałem sobie sam.
Z drzwiami nie było problemu jezeli chodzi o montaż sołowników, kabli itd

MOJE PYTANIE JEST TAKIE:

Jak mam zamontować siłownik na zamku z tylniej klapy? Czy potrzebna jest jakaś nakładka na ten zamek? Ile taka nakładka kosztuje? Albo czy trzeba kupić taki zamek, który był przystosowany do centralki?
Chciałbym po prostu otwierać za pomocą pilota drzwi i tylnią klapę (jak to zrobić z klapa to nie mam pojecia!!).

I chciałbym się jeszcze zapytać gdzie kupię plastikowe listwy na drzwi, bo moje są powyginane.Golf który kupiłem był malowany i podczas demontażu tych list kolega mi je powyginał?

Z góry dzięki za ODP



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pt gru 30, 2005 00:35

Jak chcesz otwierać za pomocą PILOTA a nie przycisku tylną klapę to mogę Ci zrobić fotki jak ja sobie zrobiłem pełną klapę i jak ten problem rozwiązałem i chodziło bez problemuChyba że chcesz to Ci całą klapę pełną z patentem opędzluję.Pozdrawiam



MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Re: Centalny Zamek. Tylnia Klapa. Golf 2 1,3 3-drzwiowy

Post autor: MaLiBU » pt gru 30, 2005 02:31

Strzała20 pisze:Mam VW GOLFA II 1,3 3-drzwiowy. Kupiłem sobie zestaw alarmowy (alarm, centralny zamek-elektryczny).
Centralkę montowałem sobie sam.
Z drzwiami nie było problemu jezeli chodzi o montaż sołowników, kabli itd

MOJE PYTANIE JEST TAKIE:

Jak mam zamontować siłownik na zamku z tylniej klapy? Czy potrzebna jest jakaś nakładka na ten zamek? Ile taka nakładka kosztuje? Albo czy trzeba kupić taki zamek, który był przystosowany do centralki?
Chciałbym po prostu otwierać za pomocą pilota drzwi i tylnią klapę (jak to zrobić z klapa to nie mam pojecia!!).

I chciałbym się jeszcze zapytać gdzie kupię plastikowe listwy na drzwi, bo moje są powyginane.Golf który kupiłem był malowany i podczas demontażu tych list kolega mi je powyginał?

Z góry dzięki za ODP
musisz zalatwic sobie zamek wraz z ciegnem od wersji z fabrycznym centralnym, innego rozwiazania nie ma (poza exremalnymi rzezbami). Konstrukcja zamka ma 3 pozycje w odroznieniu od normalnych 2 pozycyjnych...


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 519 gości