jaki pilot do centralnego zamka????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marco96
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn gru 01, 2008 20:24
Lokalizacja: 60KM(PS) od LUBlin"a
Kontakt:

jaki pilot do centralnego zamka????

Post autor: marco96 » czw mar 19, 2009 22:42

mam w moim golfie mk3 96r. fabryczny centralny zamek pneumatyczny zamykany tylko przez wlozenie i przekrecenie kluczyka i pytanie czy da sie go zrobic na zamykanie z pilota???tzn.czy wystarczy kupic kluczyk z pilotem wbudowanym,zaprogramowac i bedzie dzialal czy trzeba jeszcze jakies moduly sterowniki podlaczac do tego????jest w tym pneumatycznym zamku jakis modul komfort zeby do niego zaprogramowac to sterowanie z pilota??robil ktos juz cos takiego bez dokladania modulow z allegro..bylbym bardzo wdzieczny za rade...punkciki napewno beda :okej:


Mój GoffriQ TURBO'KLACZ MK3 1,9TDI 1Z BON JOVI

www.metamorfoza-zana.pl ...zapraszam...

Awatar użytkownika
mariusz75
Forum Master
Forum Master
Posty: 1235
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 17:31
Lokalizacja: pracownik ASO VOLKSWAGENA wielkopolska
Kontakt:

Post autor: mariusz75 » czw mar 19, 2009 23:20

W MK III niezbędny jest moduł zamykania z sterowaniem radiowym który należy dokupić. Jak już będziesz kupował, a jak chcesz mieć pilota to nie masz wyboru to kup taki z funkcją domykania szyb. Bardzo przydatne i fajne,
Ostatnio zmieniony czw mar 19, 2009 23:22 przez mariusz75, łącznie zmieniany 1 raz.


DIAGNOSTYKA SILNIKÓW TDI
wymiana rozrządów, kompleksowe naprawy
okolice POZNANIA
Info: PW, GG, lub 502 813 462
MOJA CZARNA PEREŁA TDI XX JAHRE

Awatar użytkownika
marco96
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn gru 01, 2008 20:24
Lokalizacja: 60KM(PS) od LUBlin"a
Kontakt:

Post autor: marco96 » pt mar 20, 2009 19:41

mariusz75 pisze:W MK III niezbędny jest moduł zamykania z sterowaniem radiowym który należy dokupić. Jak już będziesz kupował, a jak chcesz mieć pilota to nie masz wyboru to kup taki z funkcją domykania szyb. Bardzo przydatne i fajne,
dzieki...tak myslalem ale nie bylem pewien,myslalem ze moze da sie jakos inaczej...ale jakby niebylo masz punkcika za odpowiedz :bigok: niestety szybek elektrycznych niemam...pozdro


Mój GoffriQ TURBO'KLACZ MK3 1,9TDI 1Z BON JOVI

www.metamorfoza-zana.pl ...zapraszam...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 443 gości