Jakie pseudo xenony???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Jakie pseudo xenony???

Post autor: Goofol » wt gru 21, 2004 13:23

Chce sobie kupic jakies zarówki typu pseudo xenon!!! mozecie mi poradzic jakiej firmy najlepiej??? upatrzylem sobie HELLA BLUE LIGHTS dobre??? poradzcie co najlepiej!!! dziekowka

P.S. postojówki mam takie jak na zdjęciu obok ale troche obawiam sie co na to policja wiec jak mozecie to o postojowkach tez sie czegos ciekawego dowiem!!! Philips Blue Lihgts czy Diodowe led białe???



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » wt gru 21, 2004 14:12

Ja moge polecić PHILIPS BLUE VISION są super ładnie świecą i szybko nie zmieniaj kolorku


MORE POWER

Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Post autor: Goofol » wt gru 21, 2004 14:23

te philipsy to sa postojowki czy h4??? bo na allegro znalazlem takie philipsy postojówki!!! daja jakis efekt???



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » wt gru 21, 2004 14:51

są to H4 dają efekt Xenonów ale bez przesady, bardzo ładnie oswietlaja drogę


MORE POWER

Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Post autor: Goofol » wt gru 21, 2004 14:59

Philips czy hella??? Philipsy sa 30 zl droższe!!!! ale jak bym kupował philipsa to dokupił bym tez postojówki tego samego rodzaju!!! patrzac na allegro wiecej ludzi kupuje hella blue light. Pytanie tylko czy to cena czy jakosc!!!



Awatar użytkownika
damjan200488
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 18:38
Lokalizacja: Jadwiniew
Kontakt:

Post autor: damjan200488 » wt wrz 22, 2009 10:52

Jesli chodzi o xsenony to ja mialem zalozone z przetwornicami wszystko niby cacy na postojowkach diodowe przelamana biel bardzo ladnie sie komponowaly z xsenonami i swietny efekt wizualny byl jezdzilem z nimi od grudnia i tydzien temu zatrzymala mnie drogowka zabrali dowod i kazali zmienic zarowki musialem zdjac xsenony zalozyc zwykle zarowki gdyz nie mialem autopoziomowania i spryskiwaczy na lampy a jeszcze na stacji diagnostycznej kazali mi zdjac te postojowki, podobno policja ma sie teraz za to brac i mandatami sypac. Tyle ode mnie, pozdro



piteR-ek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 686
Rejestracja: pn sty 19, 2009 19:01

Post autor: piteR-ek » wt wrz 22, 2009 11:22

damjan200488 pisze:Jesli chodzi o xsenony to ja mialem zalozone z przetwornicami wszystko niby cacy na postojowkach diodowe przelamana biel bardzo ladnie sie komponowaly z xsenonami i swietny efekt wizualny byl jezdzilem z nimi od grudnia i tydzien temu zatrzymala mnie drogowka zabrali dowod i kazali zmienic zarowki musialem zdjac xsenony zalozyc zwykle zarowki gdyz nie mialem autopoziomowania i spryskiwaczy na lampy a jeszcze na stacji diagnostycznej kazali mi zdjac te postojowki, podobno policja ma sie teraz za to brac i mandatami sypac. Tyle ode mnie, pozdro
bardzo dobrze ci zrobili, nie chciałbym jechać w twoją strone z przeciwnego kierunku....
Nieraz jak na ciemnej nieoświetlonej drodze wyskoczy taki pajac z hidem to przez moment nic sie kompletnie na oczy nie widzi,a chwila wystarczy aby zgarnac kogos z pobocza...tyle odemnie.

A co do tematu to philipsy daja rade :)



carollo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:19
Lokalizacja: WA-WA

Post autor: carollo » wt wrz 22, 2009 16:10

co fakt to fakt....klosze nie są przystsowane do takich żarówek i koniec.
Może co niektórym wydaje się że nie oślepiają ale nic bardziej mylnego...dają po oczach ja nie wiem co :( Wiem że to trochę nie za bardzo ale takim włanczam długie i niech się poczuja jak ja:(

Lepiej kupic dobre zarówki + wrzucenie przekaźników do swiateł i efekt jest super, i nie trzeba sie bać że drogówka zabierze dowodzik.

Ja osobiście popieram takie działania drogówki.

Aaaa i jeszcze dodam że powinni karać tych co używają świateł przeciwmgielnych w warunkach dobrej widocznosci.....a takich młotków jest masa.
Ostatnio zmieniony wt wrz 22, 2009 16:14 przez carollo, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
damjan200488
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 18:38
Lokalizacja: Jadwiniew
Kontakt:

Post autor: damjan200488 » śr wrz 23, 2009 18:40

ja tych xsenonow nie zakladalem wiec nawet nie wiedzialem o tym a nie raz patrzylem na wlaczonych czy oslepiaja i nie oslepialy, carollo o jakich przekaznikach mowisz??



carollo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:19
Lokalizacja: WA-WA

Post autor: carollo » śr wrz 23, 2009 18:58

Ostatnio zmieniony śr wrz 23, 2009 19:01 przez carollo, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości