nie odpala

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

janusz66
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob lut 25, 2006 00:28
Lokalizacja: torun
Kontakt:

nie odpala

Post autor: janusz66 » wt mar 17, 2009 18:39

witam panowie,mam od jakiegoś czasu problem z odpaleniem( przeważnie rano) auta,tzn.przekrecam kluczyk kontrolki sie palą (nie przygasają)i brak jakiejkolwiek reakcji rozrusznika - po kilku kilkunastu probach uda sie go odpalic na dotyk - rozrusznik był wyciągany i sprawdzany i jest wszystko z nim dobrze,kostka też odpada bo jak odpiałem przewody od stacyjki i próbowałem na krótko odpalić to było tak samo jak z kluczyka tj.dopiero za którymś razem załapywał,nadmieniam gdy jak jest cieply to kręci bezproblemu....proszę o jakiekolwiek sugestie bądź wskazówki bo już mnie zaczyna krew zalewać....



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt mar 17, 2009 18:45

Probuj odpalać łącząc kawłakiem kabla klemę plus i cienki kabel przy rozruszniku (tylko na luzie!!!! bo zginąc możesz). Jeśli będzie działać to kłopot jest po drodze od stacyjki, jeśli nie to jednak rozrusznik.
Ostatnio zmieniony wt mar 17, 2009 19:04 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 398 gości