problem z jazdą na benzynie MK2 1.6 PN .. help ..

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jak_rog
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: wt gru 06, 2005 10:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

problem z jazdą na benzynie MK2 1.6 PN .. help ..

Post autor: jak_rog » pt gru 23, 2005 21:27

otóż mój problem jest od niedawna. na gazie samochód chodzi świetnie równo, czysto itd ... mój problem zaczyna się kiedy jeźdzę na benzynie. otóż juz jak go kupiłem na benzynie na skrzyżowaniach mi gaśnie (tj zapala się kontroleczka od ładowania na chwilkę i gaśnie samochód na małych obrotach) ... ale jak go zapalę i na luzie zostawię jest ok. może trochę sprzegło mi ciągnie czy co ... i jeszcze jeden problem. otóż od niedawna samochód mój dziwnie zachowuje się na tej benzynie. jadę sobie jadę i jak mu dodaję gaz do dechy to zaczyna mulić i dopiero po 2 sec może 3 reaguje na gaz i dostaje kopa ... myślałem ze to może filtr paliwa albo ono same ale nic z tego . co o tym sądzicie ?



Awatar użytkownika
zbyszegk
GTI Edition
GTI Edition
Posty: 749
Rejestracja: pt gru 02, 2005 20:46
Lokalizacja: BT
Kontakt:

Post autor: zbyszegk » pt gru 23, 2005 21:50

W moim Golfie jest to samo, ale tylko czasami się to zdarza, więc nie naprawiam, mechanik powiedział ze ta część ok 100 zł kosztuje ale nie wiem co to jest :)



jak_rog
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: wt gru 06, 2005 10:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: jak_rog » pt gru 23, 2005 21:58

a jak myślicie zmiana pompy paliwa dałaby coś tutaj ?



speed_k
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 09:16
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: speed_k » pt gru 23, 2005 22:12

jak_rog pisze:a jak myślicie zmiana pompy paliwa dałaby coś tutaj ?
Myślę że to nie pompa tylko np silnik krokowy za puźno się otwiera albo warjuje. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » sob gru 24, 2005 15:56

mam wlasnie to samo... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=28745 przeczytajcie moze podbnie?? ostatnio coraz bardzie sie muli i czesto gasnie po jakims czasie jazdy :( mam zamiar po swietach przeczyscic gaznik i wymienic swiece... moze jeszcze jakies pomysly??


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości