magnetyzery i pseudo-magnetyzery!!! POCZYTAJCIE!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

djset

magnetyzery i pseudo-magnetyzery!!! POCZYTAJCIE!

Post autor: djset » pt gru 23, 2005 12:09

nie wiem dlaczego zamkniety zostal temat magnetyzerow.
powiem tak, ze duzo jezdze i kiedys testowalem sam na swoim samochodzie magnetyzery roznych firm i roznica jest! ja mam komplet multimagów i powiem ze ona sa najskuteczniejsze. no i najdorzsze...
mazgnetyzer powinien byc dobrze zalozony, z dala od metalowych elementow i samochod powinien przejechac jakies 500-1000km zanim on zacznie w pelni spelniac swoja role.
jak mialem bmw 325 to po zalozeniu silnik bardzo nierowno zaczal pracowac, a nawet maielm klopoty z uruchomieniem. ale ten silnik byl bardzo przerobiony, kolo zamachowe mial stoczone dla lepszego momentu no i byla turbina, wiec calkiem inna bajka!
ale pozniej zauwazylem ze palil mi mnije o ponad 2l! i czesto robilem taki sam kurs do czestochowy, tak samo staralem sie jecha i faktycznie, spalanie bylo mniejsze.
a czy samochod szedl lepiej, to moze troche, ale to i tak juz byla ogromna moc...
teraz mam mk3 1,9 TD i bez magnetyzerow palil mi niecale 6l. teraz zalozylem je, zrobilem juz 1500km i litrazowalem go i wyszedl miraz 5,4l a drugi raz 5,3, wiec dziala.
ale mowie i podkreslam, ze magnetyzer magnetyzerowi nie jest rowny! to tak jak z oponami np! jedne o tych samych wymiarach sa w cenie 150zl za sztuke, inne 350zl za sztuke...
wg mnie dzialaja i niech ci co sa takimi sceptykami nie zamykaja tematu niepotrzebnie, bo moze dla nich to bajka, ale dla niektorych nie...
aha, a jak sie zalozy magnetyzer, przejedzie sie 200km i mowi sie ze auto nie idzie lepiej, ze pali tyle samo i jest to kupa to nie ma sie co dziwic!
a tutaj link i poczytajcie sobie:
http://www.multimag.pl/
poczytajcie sobie "miliard nagrody"
aha, i wazne zeby silnik byl w stanie dobrym, nie zaden zlom i padaczka! np przy benzyniaku swiece zaplonowe musza byc dobre (nie takie co maja za soba juz 40tys km!) i wogole... bo jak silnik jest padlina to nie ma sie co cudów spodziewac!!!

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 11:10 ]
i poczytajcie tez na samym dole:
"OSTRZEŻENIE przed pseudo-MAGNETYZERAMI i producentami takich urządzeń!"
http://www.multimag.pl/Podrobki%20Multi ... ki%201.htm
Ostatnio zmieniony pt gru 23, 2005 13:11 przez djset, łącznie zmieniany 1 raz.



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pt gru 23, 2005 12:16

djset pisze:nie wiem dlaczego zamkniety zostal temat magnetyzerow.
Chyba dobrze, że został zamknięty. Z wypowiedzi użytkowników nic nie wynikało.Oceny były subiektywne, nie poparte prwdziwymi badaniami. Wyniki "obiektywnych badań" producentów można o kant ..potłuc.
Jeśli ktoś ma ochotę zakładać magnetyzer niech zakłada.
Tej samej firmy magnetyzet raz działały a raz nie. Nie można dać jednoznaczej odpowiedzi czy warto zakładać.
Ciągnięcie tematu niczego nie wyjaśni



djset

Post autor: djset » pt gru 23, 2005 12:19

poczytajcie sobie dokladnie link, ktory wam przeslalem tzn http://www.multimag.pl/Podrobki%20Multi ... ki%201.htm
tam jest napisane np:

"O skali nieuczciwości „podrabiaczy” magnetyzerów świadczą pisma z dwóch automobilklubów, ustosunkowujące się do „wyników badań”, jakimi posługują się nierzetelni producenci i sprzedawcy.

Pismo Automobilklubu Śląskiego, znak: P/1662/2005 z dnia 3.11.2005 r., podpisane przez Prezesa AŚ, Pana Henryka Piechela.

„Informujemy, że nie zatrudnialiśmy i nie zatrudniamy Pana Wojciecha Bilewskiego. W Automobilklubie Śląskim nie ma stanowiska Dyrektora. Liczba dziennika podana w piśmie nie figuruje w naszej ewidencji, jak i papier firmowy, na którym napisana jest ocena nie ma nic wspólnego z naszym Klubem.

Reasumując: pismo jest sfałszowane, prawdopodobnie LOGO Klubu zostało ściągnięte z internetu. Automobilklub Śląski nie wydawał ekspertyz w dziedzinie MAGNETYZERÓW”.

Kolejne pismo ujawniające fałszerstwo opinii dot. badania magnetyzerów neodymowych w kilku autach - pochodzi z Automobilklubu Wielkopolski. Pismo z dnia 2.11.2005 r. podpisała Pani Dyrektor mgr Ewa Frąckowiak.

„Stwierdzamy, że nie jesteśmy autorami tego pisma oraz zawartej tam informacji. Pismo to jest po prostu sfałszowane. W związku z powyższym prosimy o pilny kontakt z naszą jednostką, gdyż nasze próby kontaktu na nr telefonu podany w aukcji Allegro nie udały się. Jednocześnie prosimy o podanie kto i kiedy upoważnił Państwa do legitymowania się naszą nazwą, logo itp. Sprawę prosimy traktować bardzo poważnie. W przypadku braku odpowiedzi sprawę skierujemy do prokuratury o popełnienie przestępstwa fałszerstwa i podszywania się pod naszą jednostkę”.

i co wy na to???
poczytajcie dokladnie o pseudomagnetyzerach...
i nie uogólniajcie multimagow do innych podrobek za 49zl...



Awatar użytkownika
Janek82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 02, 2005 15:08
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Janek82 » pt gru 23, 2005 12:38

240 zł za magnetyzer hehe , Porshe nie mam , Pozdro


http://pub.sinuspl.net/plaza/

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pt gru 23, 2005 12:58

djset, Założyłeś, działa - ciesz się. Ale raczej nie namawiaj innych do tego.Bo co będzie jeśli ktoś zainwestuje kasę a efektów nie będzie? Zwrócisz? Nie sądzę.
Z tym miliardem to ciut przegiąłeś.
"Silnik w idealnym stanie". Zwróć uwagę,że tutaj większość jeżdzi dość leciwymi autami, i aby osiągnąć ideał to by trzeba sporo kasy włożyć.Zresztą - co to jest idealny stan?.
No i dlaczego te cudowne urządzenia nie są montowane fabrycznie? Przecież każdy producent aut chce aby jego samochody poliły jak najmniej.



djset

Post autor: djset » pt gru 23, 2005 13:00

ale jak ci bedzie palil litr mniej to chyba nie obrazisz sie.
a i dynamika poprawi sie...
ale jak tam chcesz. magnetyzery kupilbys raz na 15 lat i mailbys je do kazdego auta ktore bedziesz mial w przyszlosci!
zaleznie od tego ile jezdzisz policz ile zaoszczedzisz...
ale jak wolisz kupic taki za 49 zl, ktory jescze zwiekszy ci zuzycie paliwa to ok, gratulacje!
po co kupowac tez syntetyczny olej do silnika, jak mozna kupic nineralny np jakis za 30zl 5l i wlac i jezdzic...
buhahaha
ja nadal bede sie upieral o skutecznosci magnetyzerrow, ale TYLKO dobrych magnetyzerow i firmowych, nie jakichs tam robionych

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 12:04 ]
bodzio_j pisze:Bo co będzie jeśli ktoś zainwestuje kasę a efektów nie będzie? Zwrócisz? Nie sądzę.
dlaczego ja mam zwracac kase?
to jak bedziesz mial jakas awarie auta, doradze ci bys wymienil i nie bedzi3e to to bede musial ci kase oddawac? no co ty jestes jakis dziwny...?
bodzio_j pisze:Z tym miliardem to ciut przegiąłeś.
nie ja, tylko to wynika ze strony producenta magnetyzerow! poczytaj sobie pierw DOKLADNIE, a pozniej komentuj! ok?

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 12:06 ]
bodzio_j pisze:Bo co będzie jeśli ktoś zainwestuje kasę a efektów nie będzie? Zwrócisz? Nie sądzę.
dlaczego ja mam zwracac kase?
to jak bedziesz mial jakas awarie auta, doradze ci bys wymienil i nie bedzi3e to to bede musial ci kase oddawac? no co ty jestes jakis dziwny...?
bodzio_j pisze:Z tym miliardem to ciut przegiąłeś.
nie ja, tylko to wynika ze strony producenta magnetyzerow! poczytaj sobie pierw DOKLADNIE, a pozniej komentuj! ok?
bodzio_j pisze:No i dlaczego te cudowne urządzenia nie są montowane fabrycznie? Przecież każdy producent aut chce aby jego samochody poliły jak najmniej.
poczytaj na stronie multimagow, tam to takze jest oipisane!
bodzio_j pisze:Zwróć uwagę,że tutaj większość jeżdzi dość leciwymi autami, i aby osiągnąć ideał to by trzeba sporo kasy włożyć.Zresztą - co to jest idealny stan?.
tzn w dobrym stanie, wymienione swiece i tak dalej! a nie niektorzy zakladaja do silnikow co sa w stanie takim, ze przez 30tys km nic nie robili przy nich! do silnikow zadbanych!!! a jak ktos jest paprok jakis to trudnbo.

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 12:08 ]
jeszcze raz pisze, poczytajcie sobie o PSEUDO-MAGNETYZERACH!!!
http://www.multimag.pl/Podrobki%20Multi ... ki%201.htm



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pt gru 23, 2005 13:10

djset pisze:ale jak wolisz kupic taki za 49 zl, ktory jescze zwiekszy ci zuzycie paliwa to ok, gratulacje!
NIE KUPIĘ ŻADNEGO.
djset pisze:po co kupowac tez syntetyczny olej do silnika, jak mozna kupic nineralny np jakis za 30zl 5l i wlac i jezdzic.
Większej bzdury dawno nie czytałem.Olej wlewam taki jaki zaleca producent. Zalej stary, eksploatowany na minerale silnik pełny syntetykiem to się ze śmiechu nie pozbierasz.
djset pisze:ja nadal bede sie upieral o skutecznosci magnetyzerrow, ale TYLKO dobrych magnetyzerow i firmowych, nie jakichs tam robionych
Upieraj się do woli. Załóż "stado" magnetyzerów - Twój wybór.
Nadal nie odpowiedziałeś, na moje pytania, ale nie musisz, ja kończę tę dyskusję - do niczego nie prowadzi
Pozdrawiam



djset

Post autor: djset » pt gru 23, 2005 13:14

bodzio_j pisze:Załóż "stado" magnetyzerów
w stadzie to moze ty mieszkasz!
i poczytaj sobie ze takie stado nic wiecej ne da jak jeden... tak jak tobie juz nic nie pomoze, bys byl mądrzejszy!
wlasnie dobrze bedzie jak zakonczysz ta dyskusje, jesli cie to nie interesuje!

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 12:15 ]
bodzio_j pisze:po co kupowac tez syntetyczny olej do silnika, jak mozna kupic nineralny np jakis za 30zl 5l i wlac i jezdzic
odnosilo sie to do nowego silnika, gdzie jest zalecany olej syntetyczny... głąbie!

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 12:17 ]
i jesli nie masz nic do powiedzenia, co wniesie cos do tematu to nie pisz tutaj, ok?

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 12:20 ]
a na twoje pytania odpowiedzialem, a ze nie umiesz czytac to trudno.



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pt gru 23, 2005 13:22

djset pisze:odnosilo sie to do nowego silnika, gdzie jest zalecany olej syntetyczny... głąbie!
A czy napisałeś o tym? NIE!!
Co do "głąba" - ja Ciebie nie obrażałem, więc może odrobinę kultury - o ile wiesz co to jest



djset

Post autor: djset » pt gru 23, 2005 13:24

bodzio_j pisze:ja kończę tę dyskusję - do niczego nie prowadzi
no to skoncz!

[ Dodano: Pią Gru 23, 2005 12:48 ]
"Żaden z wiarygodnych i doświadczonych producentów magnetyzerów samochodowych w świecie: w USA, w Europie, czy w Japonii - nie stosuje magnesów neodymowych w swoich urządzeniach. Specjaliści tych firm wiedzą dobrze, co oznacza tzw. przesycenie magnetyczne dla silnika i właściciela auta. W najlepszym przypadku oznacza wzrost zużycia paliwa i spadek mocy auta. Nie przejmują się tym tylko producenci magnetyzerów neodymowych w Polsce, nie znający zagadnień magnetyzacji paliw."
wiec tylko ORYGINALNE magnetyzery stosujcie!



Awatar użytkownika
Janek82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 02, 2005 15:08
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Janek82 » pt gru 23, 2005 13:51

HEHE dla mnie to są magnetyzery najlepsze . http://pub.sinuspl.net/plaza/ :D:D Pazdro


http://pub.sinuspl.net/plaza/

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pt gru 23, 2005 13:55

nikogu tu nie przekonasz, i popracuj nad kulturą DJset.....



djset

Post autor: djset » pt gru 23, 2005 14:01

nie? to nie...
jak wam sie czytac nie chce to trudno.
kultura swoją droga...



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pt gru 23, 2005 14:27

kultura przede wszystkim !!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 664 gości