golf III gti (zamarzajace drzwi przednie)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pakob
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: śr cze 01, 2005 14:10

golf III gti (zamarzajace drzwi przednie)

Post autor: pakob » czw gru 22, 2005 00:54

Witajcie -czytalem wczsniejsze watki o zamarzajacych drzwiach w mk III.Ja mam ten sam problem - wylalem tone roznych specyfikow lacznie z olejem transformatorowym i d*** Jak sie dobrac do tych zamkow? Mam pelna elektryke w swoim gti no wiec jak zdjac te boczki- czy one sa na spinki i zeby nie polamac tych elementow.Poradzcie bo srub nijakich mocujacych tapicerke nie widac.A moze jakas fotoporadę ktos by tu walnal?Pozdrowienia i zyczenia Wesolych Swiat dla wszystkich forumowiczow



wara99

Post autor: wara99 » czw gru 22, 2005 10:37

na usczelki to kup silikon spray a co do zamków to tez mam problem wd 40 jest dobre ale na 2 dni , kumpel kuipil jakis specjalny srodek z teflonem i dziala ponoc super . Jutro mi go do roboty przywiezie i sobie wpsikam w zamki i napisze ci co i jak. A tak na marginesie to odmrazacz do zamków tez pomaga.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Re: golf III gti (zamarzajace drzwi przednie)

Post autor: TUTENHAMON » czw gru 22, 2005 12:00

pakob pisze:Witajcie -czytalem wczsniejsze watki o zamarzajacych drzwiach w mk III.Ja mam ten sam problem - wylalem tone roznych specyfikow lacznie z olejem transformatorowym i d*** Jak sie dobrac do tych zamkow? Mam pelna elektryke w swoim gti no wiec jak zdjac te boczki- czy one sa na spinki i zeby nie polamac tych elementow.Poradzcie bo srub nijakich mocujacych tapicerke nie widac.A moze jakas fotoporadę ktos by tu walnal?Pozdrowienia i zyczenia Wesolych Swiat dla wszystkich forumowiczow
przedstawie ci prosty i zarazem najskuteczniejszy sposób na zanarzanie drzwi boczki po odkręceniy dwóch śrubek tych w rączce za którą ciągniesz oderwiesz trzymając od spodu na dole drzwi i ciągnąć do siebie do każdego mastera centralnego zamka w drzwiach wlej troche płynu hamulcowego kilka razy popstrykaj aby się rozprowadzi. Uczczelki wycmaruj obficie olejem jadalnym na początku będa piły ten olej więc po kilku dniach popraw.


TUTENHAMON

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » czw gru 22, 2005 12:03

wara99 pisze:na usczelki to kup silikon spray a co do zamków to tez mam problem wd 40 jest dobre ale na 2 dni
Ja kupilem jakis srodek (blekitna butelka, nazwy nie pamietam) na statoilu (10zl) psiuknalem raz w dziurke od klucza i juz miesiac jak mam spokoj.. Auto ostatnio stalo 3 dni na mrozie nie ruszane i zamek otwiera bez problemu, zapala za pociagnieciem.. szok, szok..

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 458 gości