[ MK II ] by rejden

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » czw lut 05, 2009 22:15

Semianek pisze:wlasnie najwazniejsze ze malo pali jezdzi i jest malo awaryjny a osiagi hmm toczy sie,ale toczy z gracja :)
toczy się z gracją, chyba z klekotem silnika :helm:



Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » pt lut 06, 2009 08:10

1 6 D pisze:toczy się z gracją, chyba z klekotem silnika :helm:
rozumiem Lukasz ,ze zamiast chyba mialobyc i , mialo byc toczy sie z gracja i klekotem silnika :grin:
a moze by tak zolty front...hmmm:
Obrazek



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » pt lut 06, 2009 11:13

rejden pisze:a moze by tak zolty front.
a może tak zajmiesz się zbieraniem na glebę a nie pierdołami które nie wiem do czego miały by pasować nudzi się ? i kombinujemy ? obyś nie przedobrzył :?



K I L L E R
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pn cze 05, 2006 20:38
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: K I L L E R » pt lut 06, 2009 12:20

idgray pisze:rejden napisał/a:
a moze by tak zolty front.

a może tak zajmiesz się zbieraniem na glebę a nie pierdołami które nie wiem do czego miały by pasować nudzi się ? i kombinujemy ? obyś nie przedobrzył
Najwidoczniej właśnie tak jest :bajer:
_asmo_ pisze:Trzeba stworzyc jakis komitet obroncow 1.6 d, a to jak dla mnie to juz wrecz kultowy silnik
Do lansu po miescie wystarczy a no i kazdy slyszy z daleka co jedzie
Z daleka słychać że jedzie stary klekot, słysząc nie widząc myślisz sobie kolejny zajechany puchacz z taxówy. Jak lans to musi być cichy diesel z kulturą pracy (16D poprostu nie ma jakiejkolwiek)albo Benzyna, najlepiej w 6 garnkach :helm:

Tylko bez słodkiego pierdzenia że diesel jest ekonomiczny itd.... ma być lans? To ma być lans a nie ekonomia, ma bogato ma być :bajer:


https://www.facebook.com/GolfPirelli/

Awatar użytkownika
_zakix_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 00:12
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: _zakix_ » pt lut 06, 2009 12:29

rejden, ty nie kombinuj w bzdety ... dziaUaj z zawiasem by golf padł na brzuch :D


[b] [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=113886]Vw Golf GT Special`95[/url] [/b]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/299/7648a19958ab6809.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » pn mar 02, 2009 22:41

idgray pisze:a może tak zajmiesz się zbieraniem na glebę a nie pierdołami które nie wiem do czego miały by pasować nudzi się ? i kombinujemy ? obyś nie przedobrzył :?
przepraszam prosze pana takie pomysly wiecej juz nie beda mialy miejsca :grin:
Trzeba stworzyc jakis komitet obroncow 1.6 d, a to jak dla mnie to juz wrecz kultowy silnik :grin: :jezor:
Do lansu po miescie wystarczy :hmm: a no i kazdy slyszy z daleka co jedzie :D
z ust mi to wyjąłeś...
_zakix_ pisze:rejden, ty nie kombinuj w bzdety ... dziaUaj z zawiasem by golf padł na brzuch :D

spokojnie powoli do celu :grin:
W bardzo spokojnych przygotowaniach do nowego sezonu polerka trwa :
klamki( narazie zdjalem tylko farbe ):
Obrazek
lampy:
Obrazek
poleruja sie jeszcze ranty i dekle od Rs,zdjecie po skonczeniu odswiezania.....



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » wt mar 03, 2009 19:18

masz więcej tych klamek do vento bym se wsadził :bajer:
a te lampy co takie żółte ?



Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » wt mar 03, 2009 19:27

rejden pisze:klamki( narazie zdjalem tylko farbe ):
klamki rewelacyjne :bigok:

a mialo byc cichhho :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » wt mar 03, 2009 20:46

idgray pisze:masz więcej tych klamek do vento bym se wsadził :bajer:
lezy w garazu jeszcze kilka kompletow wiec jakby co wal na pw
idgray pisze:a te lampy co takie żółte ?
swiatlo takie,zdjecie robione bez lampy
Garyvw pisze:klamki rewelacyjne :bigok:
szalu nie ma ,ale lepsze jak to co bylo wczesniej
Garyvw pisze:a mialo byc cichhho :helm:
stierdzilem ze bede wrzucal foty tak jak ide z polerka,dzisiaj skonczylem juz klamki teraz sie dopiero blyszcza....



Awatar użytkownika
skwaros
Forum Master
Forum Master
Posty: 1254
Rejestracja: pt sie 04, 2006 14:27
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Kontakt:

Post autor: skwaros » wt mar 03, 2009 20:55

pięknie :bigok: . klameczki zajebiste, lampki także :bigok: . w tym sezonie do będzie kocur :grin: . a jak tam koła, w jakiej będą kolorystyce? jeszcze tylko gwint i już będzie szał p...y w śród nastolatek :green_fuck:
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2009 20:56 przez skwaros, łącznie zmieniany 1 raz.


[b]mk2:[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=70665&postdays=0&postorder=asc&start=0

[b]mk3:[/b] http://forum.vwzone.pl//viewtopic.php?f=98&t=49700

[url=http://nord-vag.pl][b][color=#BF0000]N[/color]ord-Vag.pl[/b][/url]

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » śr mar 04, 2009 22:13

Kolejna rzecz z serii male ,a cieszy- biale Wolfsburgi:
Obrazek



K I L L E R
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pn cze 05, 2006 20:38
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: K I L L E R » czw mar 05, 2009 01:37

rejden pisze:Kolejna rzecz z serii male ,a cieszy- biale Wolfsburgi
Killer stwierdził że mu nie potrzebna tak okazała kolekcja znaczków :green_fuck: Chyba z wersji Bistro :bajer:

Klamki fajne, ale jakoś nie widze w tym projekcie nawiązania do Porsche, a jakoś to stado 56 kucy to już wogóle nie pasuje do wizeruku Porsche i gadżetów z tym związanych. Dla mnie fant zupełmnie z innej parafii :bajer: (bez pieprzenia o ekonomii, bo jak ma być ekonomicznie to nie Porsche, Porsche = Performance, 56 KM nigdy nie było performance :green_fuck: ), chyba że kupisz dekielki do RS Porsche, albo kupisz felgi Porsche, do tego np. klakson w kierownicy i kilka subtelnych znaczków to wtedy te klamki będą dla mnie pasować stylistycznie, ale merytorycznie dalej nie, póki siedzi pod maska ten Rak :bajer:

Pozdroo


https://www.facebook.com/GolfPirelli/

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » czw mar 05, 2009 02:02

K I L L E R pisze:Killer stwierdził że mu nie potrzebna tak okazała kolekcja znaczków :green_fuck: Chyba z wersji Bistro :bajer:
i pozytywnie bo znalazly sie u mnie dzieki temu :grin:
Klamki fajne, ale jakoś nie widze w tym projekcie nawiązania do Porsche, a jakoś to stado 56 kucy to już wogóle nie pasuje do wizeruku Porsche i gadżetów z tym związanych. Dla mnie fant zupełmnie z innej parafii :bajer: (bez pieprzenia o ekonomii, bo jak ma być ekonomicznie to nie Porsche, Porsche = Performance, 56 KM nigdy nie było performance :green_fuck: ), chyba że kupisz dekielki do RS Porsche, albo kupisz felgi Porsche, do tego np. klakson w kierownicy i kilka subtelnych znaczków to wtedy te klamki będą dla mnie pasować stylistycznie, ale merytorycznie dalej nie, póki siedzi pod maska ten Rak :bajer:
bla bla bla .... dla mnie te klamki to cos na co chorowalem od dluzszego czasu ,idealnie wygladaja na zielonym lakierze w polerce,tak jak inne jasne dodatki.....gdybym szedl twoim tokiem rozumowania w aucie nie zmienilbym nic bo wciaz siedzi tam 54 KM i do tego silnika idealnie pasuje poprostu zwyklas najlepiej w bialym kolorze na ori stalowej 13 z mega balonem i na standard zawiasie bez zadnych udziwnien niczym nie wyrozniajacy sie z tlumu......na szczescie powtorze sie po raz kolejny autko robie dla siebie i to ja stwierdzam czy pasuja czy tez nie .Uznalem,ze tak podobnie jak Rs i kilka innych rzeczy i zostaly zakupione.... mi sie podoba,a tobie dziekuje za wyrazenie wlasnej opinii.Pzdr
Ostatnio zmieniony czw mar 05, 2009 02:03 przez rejden, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości