Mocniejsze żarówki- 100 WATT lub 150 WATT ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » wt gru 20, 2005 01:24

*Grzesiek* pisze:
qra pisze:kup sobie jakies zarowki ala xenon MEGA WHITE czy cos, i to na prawde fajnei swieci


Ja też kupiłem sobie takie ala xsenony .... i mi też bardzo fajnie świecą, a niektórzy mówią, że nic na drodze nie widać. Ja mam i bardzo dobrze mi się sprawują.
A ja też to mam i w nocy ładnie wyglądają ale nic nie widać :), ale za to długie to pięknie widać :)



roni_21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 14, 2005 00:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: roni_21 » wt gru 20, 2005 01:49

Mozecie mi podać na maila test żarówek??? Roni_21@wp.pl Dzieki


Mój golfik:)))

Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » wt gru 20, 2005 11:50

Paweł Marek pisze: Być może oślepiam trochę przeciwników, ale dbam o prawidłowe ustawienie świateł. Jeden mały minus: faktycznie szybciej grzeja sie szkła od reflektorów i łatwiej na nich brud zasycha, trzeba częściej czyścić.
Taaak, piękne podejście. Ustawienie świateł ustawieniem świateł, ale na naszych drogach, gładkich jak stół to sorry, ale ustawienie świateł nie pomoże. Łatwo poznać zawodników z takimi lampami. Albo ksenonami-samoróbkami. I jest to mało przyjemne.

Ps. w razie głupiej stłuczki niech ktoś powie, że go oślepiłeś. I nawet niech by była jego wina, to masz problem. Bo pierwszy patrol z drogówki w takim przypadku dojdzie co jest grane. I "dajesz winę".


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » wt gru 20, 2005 12:07

Jeżli chodzi o żarówki to najlepsze jak do tej pory (paremetry) ma Hella Super Light +50.
Osram Silver Light są badziewne (słabe parametry)
Philips jest bardzo dobry ale też bardzo drogi.

Jutro może wrzucę skan testu żarówek. te z super i hipermarketów to jedno wielkie ^^%&$
Może dają ciekawe światło ale parametry i zdolności oświetlania drogi to szkoda gadać. Takie żarówki to na pokazy tuningowe a nie do normalnej jazdy.
Światło nie ma być efektowne tylko efektywne. A najlepiej jak ma jedno i drugie.


Obrazek

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt gru 20, 2005 12:18

roni_21 pisze:Mozecie mi podać na maila test żarówek??? Roni_21@wp.pl Dzieki
Już ci posłałem

[ Dodano: Wto Gru 20, 2005 11:22 am ]
Rafit pisze:
*Grzesiek* pisze:
qra pisze:kup sobie jakies zarowki ala xenon MEGA WHITE czy cos, i to na prawde fajnei swieci


Ja też kupiłem sobie takie ala xsenony .... i mi też bardzo fajnie świecą, a niektórzy mówią, że nic na drodze nie widać. Ja mam i bardzo dobrze mi się sprawują.
A ja też to mam i w nocy ładnie wyglądają ale nic nie widać :), ale za to długie to pięknie widać :)
A u ciebie nawet na fotce widać rozproszenie dolne


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
SAMO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt lis 18, 2005 14:48
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: SAMO » wt gru 20, 2005 15:06

ja polecam phillipsy allweathery szczególnie teraz nieporównywalne ze zwykłymi po co ma ci sie cos spalic w instalce :satan:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 501 gości