wkońcu treba przekażnik czy nie?????????????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

golfir
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: czw maja 26, 2005 16:54
Lokalizacja: Kluki

Post autor: golfir » pn gru 19, 2005 17:51

mam tez pneumatyka i zakładali mi przekaznik w sterowniku do centralnego zamka



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » pn gru 19, 2005 18:18

przekaznik jest stosowany zaleznie od tego czy sterownik centralnego steruje "+" czy "-"
jesli dobrze pamietam do pneumatyka trzeba "+" i jesli sterownik wystawia "-" trzeba zastosowac przekaznik, jesli wystawia "+" to nic nie trzeba dokladac



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn gru 19, 2005 19:29

Zdecydowana większość ludzi montuje do kabli dzwiowych zielony i szary sterowane plusem. Część alarmów daje minus, część do wyboru (np popularny Magicar). Z tym ze jeśli się chce zamontować wspołne zamykanie CZ, szyb i dachu to trzeba wziąć długi sygnał z kabla komfort, a to jest minus i musi być przekaźnik (do otwieraniua niepotrzebny). Jeśli tylko jest CZ to do Magicara nie potrzeba przekaźników. Sporadycznie montuja alarmy do centralki przy pompce, ale ponoć można tam coś uwalić, nie wiem dokladnie co.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Piotrek_58

Post autor: Piotrek_58 » śr sty 04, 2006 15:05

cze proponuje kupić następujący alarm. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79061293 ważne jest aby miał 3 sekundowe sterowanie i najlepiej przekaźniki. Pytanie pod piter@writeme.com



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 473 gości