Centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kropek83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 20, 2009 00:38
Lokalizacja: Wrocław

Centralny zamek

Post autor: kropek83 » wt lut 24, 2009 13:55

Mam pewien problem. Od jakiegoś czasu mam mały pobór energii w aucie jak samochód stoi :grrr: okolu 0,4A. Najdziwniejsze jest to ze jak raz zamoknąłem samochód pilotem to spadło na 0,08A :bigok: niestety moja radość nie trwała długo jak ponownie otworzyłem i zamoknąłem autko. Parę razy tak próbowałem ale już się nie udało zejść do 0,08A. Mam wrażenie ze to wina centralnego zamka. Ponad to w tylnych drzwiach od strony kierowcy czami mi się nie otwiera zamek i murze jeszcze raz wcisnąć otwieranie zęby zamek się otworzył.
Tylko jest jedno ale :crazy: mechanik u którego bylem zęby rozpoznać awarie powiedział ze odłączył skrzynkę bezpieczników, sam również wyciągałem po kolei bezpieczniki ale nie zauważyłem spadku mocy. A centnary zamek jest podłączony do bezpieczników?? Tesli tak to chciał bym jeszcze bezpośredni odłączyć przy drzwiach centralny zęby zobaczyć czy tak się coś zmieni. tylko pytanie czy wie jak ktoś to zrobić albo ma jakieś inne pomyśli??



Awatar użytkownika
cens
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: sob paź 11, 2008 11:46
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: cens » wt lut 24, 2009 15:30

to moze byc nic zwiazanego z centralnym zamkiem, a z drzwiami mam to samo i juz o tym wielokrotnie czytalem


I'll be back...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości