Zmiana mocowania akumulatora.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
nawrotvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: śr sty 19, 2005 23:39
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Zmiana mocowania akumulatora.

Post autor: nawrotvw » ndz gru 18, 2005 13:17

Mam taki dziwny problem, otóż wysiadł mi w passaciku akumulator i kupił bym do niego nowy ale mam zamiar pozbyć się samochodu za jakieś 2-3 miesiące. Więc przyszedl mi do głowy pomysł, że wrzucę akumulator z busa tzn. 72AH, a do busa który jest w tym momecnie ważniejszy kupię nówkę. Jednak tu występuje problem bo akumulator z busa jest strasznie duży i za nic nie wejdzie na fabryczne mocowanie pod maską. Może ktoś ma jakiś pomysł gdzie można go zamocować i ewentualnie jak podłączyć. Pozdro :smoke:



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz gru 18, 2005 15:27

mógłbyś w bagażniku ale to cie wiecej bedize kosztowlo nic aku, dlatego raczdej nic nie rzeźbij jak chcesz sprzedać bo klientów odstraszysz.....
Pozostaje ci ładować stary akumulator przed każdym klientem któy przyjedize oglądać samochód....a moze wystarczy raz naładować...pozdro



Awatar użytkownika
nawrotvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: śr sty 19, 2005 23:39
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: nawrotvw » ndz gru 18, 2005 16:12

aku już jest całkowicie załatwiony, a samochód chyba prędzej na złom oddam, chodzi mi tylko, żeby pochodził jeszcze z 3 miesiące.



Bocian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 14:21
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Bocian » pn gru 19, 2005 10:42

Jesli go wsadzisz gdziekolwiek zwroc uwaga na podlaczenie klem solidnym przewodem i plusa i masy. Gdzy bedzie za cienki to nawet jak sie nie przepali to spadki napiecia na przewodzie spowoduja, ze rozrusznik bedzie krecil slabiej. Nieb oczywiste ale na wszelki wypadek pisze.



Awatar użytkownika
nawrotvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: śr sty 19, 2005 23:39
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: nawrotvw » pn gru 19, 2005 14:07

Chciałem użyć do połączenia grubych kabli rozruchowych tylko nie mam jeszcze koncepcji jak dobrze zamocować przewody do klem pod maską.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 345 gości