[mk3]Niska temperatura silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw gru 15, 2005 22:36

Tomasz Żaguń pisze:Kapibara termostat jest pod korpusem pompy wodnej zgadza się i jest z prawej strony ( prawidłowo) jak siedzisz za kułkiem a z lewej jak stoisz przed autem
dziek iza potwierdzenie wyslanniku pokoju :-). czas zaczac poszukiwania mechanika ktory mne inei wysmieje jak mu powiem ze mam termostat w pompie i turbine ciecza chlodzona bo tylko tak isie bedzie nadawal



dominik7
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 872
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:07
Lokalizacja: WGS//WP
Kontakt:

problem

Post autor: dominik7 » czw gru 15, 2005 22:44

nie wiem co to za mechanik co cie wysmial kapibara...nie martw sie sa ludzie i taborety.I inne bzdety. :)



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw gru 15, 2005 22:58

hehehe no nie konkretnei wysmial ale upieral isie ze termostat jest przy bloku, no i jak powiedzialem ze mam p[ompe cieczy do turbiny to powiedzial ze tego ne ima. poprostu neiwiedza moze i jest dobry ale nei chce zeby ktos sie testowal na moim autku



djset

Post autor: djset » czw gru 15, 2005 23:54

wymien ten termostat za jedyne 20-30zl!, a nie piszesz juz ktorys dzien i mądrujesz sie. wymienisz i problem zniknie! a bedzie to kosztowac tylko kilka groszy! juz nie mowiaz jakbys mial powazniejsza usterke, to moze bys caly miesiac pisal o tym zanim bys sie zabral za samochod! szkoda gadac.
sprawa zalatwiona! wymeinic termostat i juz.
temat zamkniety, jak dla mnie przynajmniej.



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pt gru 16, 2005 09:20

dobra dobra uspokoj sie juz, wiem juz wszystk oco chialem wiedziec i mam pare warsztatow do sprawdzenia wiec dzieki zap omoc wszystrkim



djset

Post autor: djset » pt gru 16, 2005 11:35

teraz bedziesz jezdzil pol roku i szukal warsztatu ktory wymieni ci termostat! smiechu warte! ciekawe ile na tym oszczedzisz. albo gdzie ty *#cenzura#* mieszkasz?



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pt gru 16, 2005 11:53

djset pisze:teraz bedziesz jezdzil pol roku i szukal warsztatu ktory wymieni ci termostat! smiechu warte! ciekawe ile na tym oszczedzisz. albo gdzie ty panna mieszkasz?
wole jezdzic pol roku niz oddac do tekiego speca co m ibedzie pociskal ze nei mam pompy cieeczy chlodzacej do turbiny a termostat mam przy bloku silnika. ale powie mci ze nie masz sie co martwic bo znalazlem mechanika koles mial podobny silnik wiec bedzie dobrze mozesz spac spokojnie



djset

Post autor: djset » pt gru 16, 2005 11:56

podobny...
buhahaha!
to wymien to w koncu, a nie *#cenzura#* sie tak juz tydzien!
szkoda slow. nara



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pt gru 16, 2005 12:19

stary przeciez to nie moj temat ja od 2 dni cos sie wypowiadam tu. dobra koniec tematu!



djset

Post autor: djset » pt gru 16, 2005 12:44

:green_fuck:



Awatar użytkownika
Zoltecek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 19, 2005 14:21
Lokalizacja: Olsztynek/Mrągowo

Post autor: Zoltecek » pt gru 16, 2005 15:41

hehe to moj temat ale dla mnie jest juz dawno zamkniety



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pt gru 16, 2005 22:04

Zoltecek - nie kliknąłeś nikomu "pomógł" więc niektórzy myślą ,że wciąż nikt tego nie zrobił i dalej masz problem :grin: :chytry: :smoke: :smoke: ...

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pt gru 16, 2005 22:28

Skorzystam z okazji i zapytam bo tematyka podobna. Mam problem jak pisałem w poscie http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... emperatury może ktoś wie coś na ten temat. Samochód trochę dużo mi pali więc może to też przez czujnik lub tak jak piszecie przez termostat. Co sądzicie na ten temat.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
retrew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 09, 2005 14:13
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: retrew » pt gru 16, 2005 22:40

nie czytałem odpowiedzi, ale po objawach mogę ci powiedzieć, że u mnie było podobnie i był to termostat :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości