[all VW] Zegary UV

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw gru 15, 2005 21:54

mitul pisze:CZESC WSZYSTKIM! interesuje mnie pomalowanie wskazowek na czerwono tak zeby slicznie swiecily w nocy - moze mi ktos pomoc i powiedziec gdzie i w jakiej cenie dostane lakier ktory jest czerwony i swieci? lub moze tak czym mozna to pomalowac zeby daslo efekt? jezeli umiecie to pomozcie - dziekuje z gory
Jakbys przeczytal ten temat od poczatku, to bys znalazl dokladne namiary na taki lakierek do modeli, ktory ladnie swieci w UV i ktory zakupilem za chyba 4,50 + wysylka i jestem z niego zadowolony. Wlasnie wrzucilem foty TUTAJ na ktorych widac te wskazowki :helm:



mitul

Post autor: mitul » czw gru 15, 2005 23:49

a zdradzilbys mi gdzie to kupiles? w sumie jezeli w necie gdzies to fajnie ale jezeli nie to moze jakies foto jak to wyglada albo jak sie dokladnie nazywa? bylbym bardzo wdzieczny! dziekuje z gory



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw gru 15, 2005 23:59

mitul pisze:a zdradzilbys mi gdzie to kupiles? w sumie jezeli w necie gdzies to fajnie ale jezeli nie to moze jakies foto jak to wyglada albo jak sie dokladnie nazywa? bylbym bardzo wdzieczny! dziekuje z gory
Jednak nie przeczytales calosci bo bys znalazl ten post
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=205716#205716



Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » pt gru 16, 2005 03:53

maciuso pisze:A co sądzicie o moim podswietleniu UV. Bawiłem sie z tym przez 2 dni po ok 2h i taki wyszedł z tego efekt. ....
A wiec, jasne kreski i wskazówki zrobiłem lakierem UV do paznokci z chemicznego na rogu, czerwone kreski farba akrylowa ze sklepu zabawkowego a wszystko pomalowałem bardzo cienkim pędzelkiem tez ze sklepu z zabawkami Very Happy
Najgorzej bylo zrobic równe linie i tu przyszła do pomocy przeźroczysta taśma do pamieru itp.., przydała sie tez jeszcze wykałaczka, watka troszke wody, rozpuszczalnik do lakieru do paznokci, troche waty, 2 piwa, 8 fajek i nie trzęsące sie dłonie... Tasme ciełem nozyczkami i naklejałem na czarne miejsca pomiedzy kreskami. Była kupa roboty. A co sie na Qrwo...em. Ale efekt jest naprawde fajny. Na koniec wywaliłem biały kawałek plastiku co trzymał 2 zarówki podswietlajace zegary i w to miejsce wstawiłem ultraviolet z komputerowego. Zasilanie pociagnełem z 2 blaszek, króre słuza do podswietlenia zegarów. Na koniec przykleiłem do zegarów ale przed tym włozyłem do auta bo sama jazeniówka uv jest trosze przydługa i nie chce wejsc razem z licznikiem. Teraz tylko pozostało podziwiac. Sciemniacz działa bez problemu.
A podświetlenie wyswietlaczy to 2 diody ,wymienione ze zwykłymi żarówkami, w kolorze niebieskim, 6zł/ szt.
....
Dla mnie BOMBA - super to wygląda!!

W GT-D też musze coś pokombinować z tymi zegarami (świetnie że jest taki topic i tak zaawansowany)


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

mitul

Post autor: mitul » sob gru 17, 2005 15:00

ma ktos jakies fotki jak to wyglada z tym lakierem modelarskim? bardzo chetni bym to zobaczyl znim zamowie! a tak na marginesie to biale jaki musi miec kod na tej stronie zeby tez sie fajnie swiecilo? dziekuje z gory! zobacze zamowie zrobie i wam pokaze co z tego wyszlo! odp prosze czekam



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob gru 17, 2005 15:07

mitul pisze:ma ktos jakies fotki jak to wyglada z tym lakierem modelarskim? bardzo chetni bym to zobaczyl znim zamowie! a tak na marginesie to biale jaki musi miec kod na tej stronie zeby tez sie fajnie swiecilo? dziekuje z gory! zobacze zamowie zrobie i wam pokaze co z tego wyszlo! odp prosze czekam
Poszukaj moich fotek, ktore tu wczesniej zamieszczalem, uzylem wlasnie tego lakiego, do ktorego VooDoo podawal namiary. Biale, kod... :?: nie rozumiem, chodzi Ci o to czym pomalowac biale by swiecilo na niebiesko w UV :?: biala kartka tak swieci, jej sie niczym nie maluje.



mitul

Post autor: mitul » sob gru 17, 2005 17:17

no chodzi mi wlasnie o to czym zrobic skale zeby tez sie fajnie swiecila? myslalem zeby tez taki spray jak ten czerwony tylko bialy. co ty na to? tylko nie wiem czy dowolna biala farba czy jakas inna! ??



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob gru 17, 2005 21:59

Jakbys przeczytal od poczatku, to bys wszystko wiedzial... Biala kartka swieci w UV, wiec albo drukujesz na kartce tarcze i tam, gdzie ma swiecic zostawiasz biale a reszte zadrukowywujesz albo jak chcesz na oryginych tarczach, to mozesz potraktowac lakierem UV nawet takim do paznokci. Na oryinalnych nie robilem, ale inni robili i sie chwalili, wiec proponuje poczytac ten temat od poczatku :D



mitul

Post autor: mitul » ndz gru 18, 2005 21:44

dziekuje serdecznie! bede musial bo widze ze jestescie poprotu stare lisy jezeli chodzi o ten temat! vw w najmniejszym palcu co? R E S P E C T ! ! !



Awatar użytkownika
Cyborg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 08:47
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cyborg » pt gru 23, 2005 00:45

hej GOOFI to ja BORGU od zegarów UV chciałes sie mnie zapytac o cos wal śmiało

tu mam ksywe CYBORG[/b]


Dołączył: Czw Wrz 23, 2004 7:47 am

Tyskie ponad Wszystkie !!
[url=http://imageshack.us][img]http://img480.imageshack.us/img480/2880/tyskie1du3.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pt gru 23, 2005 01:17

Cyborg pisze:hej GOOFI to ja BORGU od zegarów UV chciałes sie mnie zapytac o cos wal śmiało

tu mam ksywe CYBORG[/b]
Hmm, nie kojarze Ciebie... mialem o cos zapytac :?: :chytry:



Awatar użytkownika
Cyborg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 08:47
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cyborg » pt gru 23, 2005 16:42

GOOFI napisał " Kontaktu do autora nie znalazlem, wiec moze ktos mi tu pomoze bo mam kilka watpliwosci "

wiec pytaj


Dołączył: Czw Wrz 23, 2004 7:47 am

Tyskie ponad Wszystkie !!
[url=http://imageshack.us][img]http://img480.imageshack.us/img480/2880/tyskie1du3.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Jackq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn gru 26, 2005 11:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Jackq » pn gru 26, 2005 11:55

Witam, po przeczytaniu tego tematu wzialem sie za tuning moich zegarow, zrobilem sobie wszystko tak jak chcialem, ale nie w tym rzecz... Chodzi o to, ze sciagalem wskazowki i teraz po zalozeniu ich spowrotem wskazowka w predkosciomierzu podczas jazdy zatrzymuje sie w miejscu miedzy 50 a 60km/h, dalej nie pojdzie, jak sie zatrzymie to opada do 0 baaardzo powoli, pozostale wsazniki dzialaja jak nalezy. Kurde, juz nie wiem co robic, a chce wiedziec ile smigam...sciagalem ja jeszcze raz i robilem tak jak tu napisano, zakladalem zaraz za slupkiem i potem delikatnie przeciagalem na pozycje poczatkowa.
Prosze o jakas rade, moze ktos tez mial taki problem i go rozwiazal.
PS. zegary zrobilem wypas :D szkoda mi tego tracic...


Audi A3 1,8T Quattro 201PS by COMPsport

komfortowy kierunkowskaz raz ruszasz manetka kierunek mignie 3 razy.
Info na PW.

AUKCJA ALLEGRO

Robroypl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 11, 2005 00:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Robroypl » pn gru 26, 2005 14:41

To pochwal się fotkami tych zegarów.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości