szarpie i strzela

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » ndz lut 01, 2009 15:14

zbiku pisze:na paliwie a na gazie czyma na paliwie trzyma wolne obroty jak odłącze wtyke od przepływomieza powietrza ale wtedy sie dusi na postoju podczas dodawania gazu
A powinnio byc tak ze jak odłączasz przepływkę to powinien gasnąc... Klapka w środku lekko chodzi w całym jej położeniu ? nigdzie nie obciera?


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

zbiku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob sty 31, 2009 18:44
Lokalizacja: szprotawa

Post autor: zbiku » ndz lut 01, 2009 15:57

Byłem sprawdzic przepływomiez iiii otwiera sie do połowy bez problemu pózniej chaczy i sie klinuje jest troszke wykrzywiony czy to moze byc przyczyna szarpania

[ Dodano: 01 Lut 2009 15:04 ]
przed chwilą wyciągnołem przepływomiez iiii do połowy pracule lekko potem go klinuje na moje oko jest troszke wykrzywiony a i jak wyciągnołen przepływomiez to był w połowie zablokowany czy to moze byc przyczyną szarpania? Dzieki chosen :bigok:

[ Dodano: 01 Lut 2009 16:20 ]
przepływomiez poczestowałem papierem sciernym i kombinerkami załozyłem i czyma obroty i po przejechaniu sie nie szarpie dzieki kolego



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » ndz lut 01, 2009 18:27

zbiku, służe pomocą:)

ale obawiam sie ze jeszcze jeden strzał i będziesz musial wymienic przepływkę bo juz nie bedzie dobrze oceniała przepływu powietrza ...

Co do strzałów gazu, tak czy siak wymien to co Ci mówilem czyli kopułka, palec, kable i swiece to wyeliminujesz strzały.

JEszcze przylookaj dobrze gumę miedzy przepływką a wtryskiem bo jak bedzie łapał lewe powietrze to tez może walnąc ..


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 101 gości