nieoryginalne tylne lampy i co dalej!!!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

arczer20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 17, 2009 21:12
Lokalizacja: wadowice

nieoryginalne tylne lampy i co dalej!!!!!!!!!

Post autor: arczer20 » sob sty 17, 2009 21:22

witam mam taki problem niedawno kupilem mk3 w dobrym stanie tylko mam jeden problem z tylnymi lampami sa nieoryginalne ni9ema w nich przecimgielnych tylnich sa tylko kierunki pozycyjne stop i cofania a niema miejsca na przeci.. tylne po drugie primo czy w tych golfach po wyciagnieciu do siebie tego wlacznika swiatel mijania wlaczaja sie przecimgielne tylne i przednie czy jakos to jest inaczej powiem ze po wyciagnieciu kontrolka swieci aale na lampach brak reakcji co to moze byc auto przejdzie przeglad bez tych swiatel i czy bede problemy z misiami dzieki za odpowedz o ile ktos mi pomoze :bajer:



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob sty 17, 2009 21:34

jak to z tyłu nie ma ??? na jedna strone musi być (lewa) przegladu nie przejdzie :bajer:

[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 20:35 ]
jesli masz wyłącznik który jest przyst do przednich przeciwmgielnych to owszem bedą swieciły a jezeli nie to nie !

[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 20:38 ]
arczer20 pisze: czy bede problemy z misiami dzieki za odpowedz
nie tylko ty ale i diagnosta jak go przepłacisz :bajer:
arczer20 pisze: o ile ktos mi pomoze
po to tu wszyscy jesteśmy
taka jest idea forum :bigok:
Ostatnio zmieniony sob sty 17, 2009 21:39 przez dziejo, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Adam204
...
...
Posty: 936
Rejestracja: czw maja 03, 2007 12:15
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk

Post autor: Adam204 » sob sty 17, 2009 21:41

u mnie było tak ze nie miałem przeciwmgielnego tylnego dlatego ze jak zakładali hak w niemcowni to elektryk coś porąbał z kablami , przełącznik świateł po wyciągnięciu to sie świecił ale z tyłu echo dopiero elektryk mi powiedział ze nie miałem podłączonego tego światła


Obrazek

arczer20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 17, 2009 21:12
Lokalizacja: wadowice

Post autor: arczer20 » ndz sty 18, 2009 10:48

aha czyli przecimgielna ma byc z tylu w lewej lampie jedna tylka czyz tak z przodu o ile mi wiadomo nie sa obowiazkowe a wiesz moze jaki idzie kolor kabli to tych przeciwgnielnych przynajmniej sprawdze czy jest prad na nich wogole to dzieki za odzew



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 202 gości