licznik wariuje

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maluch33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob gru 20, 2008 15:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

licznik wariuje

Post autor: maluch33 » sob sty 17, 2009 18:27

Witam mam mały problem z zegarami jak jest w kabinie zimno to jest ok a jak sie nagrzeje to spada mi wskazówka od poziomu paliwa do zera mimo to że mam połowe zbiornika,wyłańcza mi się oświetlenie i wzrasta poziom temperatury do ponad 100 stopni mimo że ma około 50 stopni i do dego trace oświetlenie zegarów poruszałem już ten temat ale nie dostałem żadnej odpowiedzi proszę o pomoc. :pub: :kufel:
Ostatnio zmieniony sob sty 17, 2009 18:33 przez maluch33, łącznie zmieniany 1 raz.


maluch33

woj-tek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 00:13
Lokalizacja: Wyszogród
Kontakt:

Post autor: woj-tek » sob sty 17, 2009 19:17

oczyść styki kostki licznika.



Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

Post autor: Bednarus » sob sty 17, 2009 19:41

Wygląda mi to na brak styku. Może jest wypięta kostka, ale to raczej mało prawdopodobne, chyba, że ktoś tam coś wcześniej grzebał. Ja obstawiam że wkradł się zimny lut przy jakimś elemencie na płytce drukowanej w środku zegarów. Szwagier tak miał w Cordobie. Jak uderzył dość silnie w deskę rozdzielczą nad licznikiem to wszystko wracało do normy. A jak wjechał na jakąś nierówność to znowu przestawał wskazywać poziom paliwa i gasł obrotomierz. W jego przypadku zimny lut był na dość dużym stabilizatorze z trzema nóżkami.



maluch33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob gru 20, 2008 15:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maluch33 » sob sty 17, 2009 23:16

tego prawdopodobnie sam nie zrobie bende to musiał dać do elektryka ale najpierw sprubuje przeczyścić te styki no ale pierw musi się zrobić ciepło bo mam mojego klekota pod chmurka pozdrawiam wszystkich miłosnikó klekotów :partyman: :majkel:


maluch33

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości