faq odnosnie swapu vr szóstki do mk2

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Praks
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: czw lis 29, 2007 12:46
Lokalizacja: Powierz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Praks » pt sty 16, 2009 22:24

toffic pisze:
jabolo pisze:czy owa ława pasuje bez zadnych przeróbek do mk2 ale z roku 85 bo wiem ze napewno wachacze miały inne starsze wersje..
trzeba odciąć/odgiąć wąsy koło mocowania stabilizatora
nie do konca...trza wnich wywiercic dziurke na srube chyab ze wolisz miec przykrecone tylko w 2 miejscach z 4 do tego wyznaczonych... :goof:


Corrado VR6 US Porsche Style...

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pt sty 16, 2009 22:49

Praks pisze:nie do konca...trza wnich wywiercic dziurke na srube chyab ze wolisz miec przykrecone tylko w 2 miejscach z 4 do tego wyznaczonych...
4 śruby pasują bez żadnych przeróbek, ja wąsy zostawiłem w niczym nie przeszkadzały poprostu nie są przykręcone.


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
jabolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: pn sie 20, 2007 22:12
Lokalizacja: łódz

Post autor: jabolo » pt sty 16, 2009 23:28

szkoda ze wasze wypowiedzi sie nie pokrywaja:) okaże sie jak juz bede miec ławe na miejscu:)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251348&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » pt sty 16, 2009 23:40

thebishop pisze:4 śruby pasują bez żadnych przeróbek, ja wąsy zostawiłem w niczym nie przeszkadzały poprostu nie są przykręcone.
czasem przeszkadzają, nie wiem od czego to zależy
nie do konca...trza wnich wywiercic dziurke na srube chyab ze wolisz miec przykrecone tylko w 2 miejscach z 4 do tego wyznaczonych... :goof:
o czym ty mówisz??



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt sty 16, 2009 23:47

Praks pisze:
toffic pisze:
jabolo pisze:czy owa ława pasuje bez zadnych przeróbek do mk2 ale z roku 85 bo wiem ze napewno wachacze miały inne starsze wersje..
trzeba odciąć/odgiąć wąsy koło mocowania stabilizatora
nie do konca...trza wnich wywiercic dziurke na srube chyab ze wolisz miec przykrecone tylko w 2 miejscach z 4 do tego wyznaczonych... :goof:
Nie da rady wywiercić dziurki bo nie ma jak klucza założyć. Wąsy do odcięcia i tyle. Ja też to przerabiałem.



Awatar użytkownika
Praks
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: czw lis 29, 2007 12:46
Lokalizacja: Powierz/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Praks » sob sty 17, 2009 10:42

thebishop pisze:
Praks pisze:nie do konca...trza wnich wywiercic dziurke na srube chyab ze wolisz miec przykrecone tylko w 2 miejscach z 4 do tego wyznaczonych...
4 śruby pasują bez żadnych przeróbek, ja wąsy zostawiłem w niczym nie przeszkadzały poprostu nie są przykręcone.
hmmm to moze w golfie jest inaczej ja montujac wozek z golfa br6 do corrado musialem wywiercic w tych wasach dodatkowy otwor bo ten ktory byl nie pokrywal sie z tym w karoserii...u kolegi u ktorego wkldalismt do golfa tez tak bylo... :foch:


Corrado VR6 US Porsche Style...

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » sob sty 17, 2009 14:21

w mk2 nie ma wogóle otworów do których możnaby przykręcić wąsy bo ława z mk2 ich poprostu nie ma


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » sob sty 17, 2009 22:06

thebishop pisze:w mk2 nie ma wogóle otworów do których możnaby przykręcić wąsy bo ława z mk2 ich poprostu nie ma
G60 jak pamiętam ma



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » ndz sty 18, 2009 00:05

tzn wąsy są ale krótkie w mk2 są na jedną śrubę a w sankach mk3 są miejsca na dwie śruby i tej drugiej się nie prztkręca. Jakiś wąs =] musi być bo trzyma stabilizator

[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 23:06 ]
a w G60 nie wiem jak jest więc się niewypowiadam. Ale chyba nie ma sensu swapować orginalne G60 na VR


Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości