MK3 1,4 Benzyna 1992

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jendrej83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw gru 25, 2008 15:03
Lokalizacja: .....

Post autor: jendrej83 » ndz sty 11, 2009 14:09

słuchaj wiadomo jest ze stwierdzic cos mozna dokładniej jak sie to widzi na własne oczy nikt ci na 100% na odległosc nie stwierdzi ze to jest to i zorb to.Mozna tylko cos podpowiedziec np:sprawdz sobie to bo to moze byc powodem ale nikt nie jest w sto procentach pewny tego.Wyłozyles 840zł za remont i to szlag wzioł bo znowu bedzie trzeba rozbierac silnik i wymieniac uszczelki, olej,filtr.Jak bedzie ci mechanik rozbieral silnik to popros go by ci popatrzyl tez na inne czesci czy wszystko jest ok,bo i tak bedzie mial rozebrany silnik(jak bedzie dobry mechanik sam ci to sprawdzi bez mowienia mu ale lepiej jest mu przypomniec o tym.Najlepiej jest sobie dorwac takiego mechanika ktory np robi tylko VW masz w tedy pewnosc ze bedzie sie dobrze znał na rzeczy,u mnie np jest taki ktory robi tylko VW i AUDI i nie przyjmuje innych,ale to okaze sie w praktyce jak pojade do niego ze swoim co jest wart.Chłopaki z grupy slaskiej go mi polecili mysle ze jest dobry jak go polecili

[ Dodano: 11 Sty 2009 13:18 ]
wszyscy znajomi moi sie zemnie smieja ze przezywam to ze ciagle sie pytam oto co moze byc powodem,ze pytam sie jak dopiero mam robic remont silnika za 1-miesiac ze mam czas jeszcze ale wole poczekac dowiedziec sie cos niecos zeby uniknac pozniej nieprzyjemnosci oczywiscie to tez nigdy nie daje gwarancji na sukces



enter85

Post autor: enter85 » ndz sty 11, 2009 18:58

Spoko, damy radę. :bigok:

Ach te nasze ABD muszą być takie problematyczne :kac: :pub:



brynol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 949
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 22:45
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Post autor: brynol » ndz sty 11, 2009 21:01

ja mam fajnego mechanika... tylko musial bys dojechac ok 40 km... mozna mu zaufac, zajmuje sie glownie silnikami.... wiec jak masz ochote to pisz na pw to sie zgadamy i podjedziemy do niego zeby on Ci wycenil naprawe



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości