[ MK II ] by rejden

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » czw sty 08, 2009 20:58

zajac pisze:ale poler od soli ci sie zniszczy :crazy:
polerka i tak miala byc odswierzona na sezon ,zreszta Rs bedzie zdjety w pon czyli pojezdzi jeszcze cale trzy dni,kolo jest co chwile myte i przecierane ,nie zauwazylem zadnych plam i wzerow ,jedynie troche zmatowiala ,ale to kwestia kilku papierkow ,autosolu ,filca i wiartary i na sezon znowu bedzie pieknie,mam nadzieje ,ze na nowej oponie i troszeczke nizszym zawiasie :grin: Idealnie byłoby to zgrac tak jak tu:
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony czw sty 08, 2009 21:10 przez rejden, łącznie zmieniany 3 razy.



K I L L E R
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pn cze 05, 2006 20:38
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: K I L L E R » czw sty 08, 2009 21:09

rejden pisze:ze na nowej oponie
Bo obecne to slicki i nie mam pojecia jak ty się na nich utrzymujesz na śliskiej drodze.
rejden pisze:troszeczke nizszym zawiasie
Nie troszeczke a porpostu trza go posadzić, bo Ci sterczy :lol:


https://www.facebook.com/GolfPirelli/

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » czw sty 08, 2009 21:12

Bo obecne to slicki i nie mam pojecia jak ty się na nich utrzymujesz na śliskiej drodze.
kwestia umiejetnosci :grin: :grin: :grin:
Nie troszeczke a porpostu trza go posadzić, bo Ci sterczy :lol:
az tak sie to rzuca w oczy :-s



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » pt sty 09, 2009 18:02

ten niebieski golf ideał jak dla mnie jak choć trochę będzie podobnie to szcun ziom :D



Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » pt sty 09, 2009 19:33

idgray pisze:jak choć trochę będzie podobnie to szcun ziom :D
choc troche juz jest mamy pdobne lampy z tylu i kolo :bajer:



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » pt sty 09, 2009 23:07

rejden pisze:pdobne lampy z tylu i kolo
nie zauważyłem :P jeszcze jak by naciąg na tym kolwe taki był i zawias to by było tłusto



Awatar użytkownika
_zakix_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 00:12
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: _zakix_ » sob sty 10, 2009 00:40

idgray pisze:ten niebieski golf ideał jak dla mnie jak choć trochę będzie podobnie to szcun ziom :D

Szacun 2x :D


[b] [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=113886]Vw Golf GT Special`95[/url] [/b]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/299/7648a19958ab6809.jpg[/img][/url]

K I L L E R
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pn cze 05, 2006 20:38
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: K I L L E R » sob sty 10, 2009 01:52

Podobnie jakoś to już jest, ale nie będzie tak rył beretu jak ten niebieski z jednego prostego powodu. Zderzaki i plastiki są w kolorze. Jak Golf usiądzie, a Marcin kupi do tych felg co ma Ponckowe Oponki, to dla mnie następnym krokiem by było szukanie pakietu od g60, i zderzaków oryginalnych, potem tylko prysnąć zderzaki do połowy i na auto. Było by miodnie.


https://www.facebook.com/GolfPirelli/

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » ndz sty 11, 2009 01:17

K I L L E R pisze:Podobnie jakoś to już jest, ale nie będzie tak rył beretu jak ten niebieski z jednego prostego powodu. Zderzaki i plastiki są w kolorze. Jak Golf usiądzie, a Marcin kupi do tych felg co ma Ponckowe Oponki, to dla mnie następnym krokiem by było szukanie pakietu od g60, i zderzaków oryginalnych, potem tylko prysnąć zderzaki do połowy i na auto. Było by miodnie.
zeby udowodnic ci,ze golf ze zderzakami i nadkolami w kolorze moze ryc beret kilka fot:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » ndz sty 11, 2009 01:58

Nadkola i progi w kolorze mi nie ryją beretu :bajer:


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

K I L L E R
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pn cze 05, 2006 20:38
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: K I L L E R » ndz sty 11, 2009 03:52

becior pisze:Nadkola i progi w kolorze mi nie ryją beretu
Dokładnie, bo się wszystko zlewa i przy jasnym kolorze robi się cukierkowo :bajer: U Ciebie nie jest źle, ale serio kropką nad i były by plastiki w strukturze albo w nie malwane, takie jest moje zdanie. Ale do kropki nad i jeszcze trzeba zglebić i dobrą opnkę zapodać.

kilka fotek na potwierdzenie mojej tezy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mam tego dużo więcej, ogólnie daleko nie trzeba szukać : Bestia, Nekro, 2low2go, GaryVW, przykłady polskich mk.II zrobionych wg mnie tak że powalają na cyce i tak miażdżą że się z nich nie podniesiesz :bajer: Zresztą masz własne pokaźne archiwum :jezor:


https://www.facebook.com/GolfPirelli/

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » ndz sty 11, 2009 09:25

K I L L E R pisze:daleko nie trzeba szukać
Jak dla mnie auto ,ktore powala na cyce ,a autor podobnie jak ja ma inne zdanie na temat progow i nadkoli.Przyklad z Polskiego podworka:
Obrazek
K I L L E R pisze:Mam tego dużo więcej
ja podobnie aut z progami w kolorze ,nie wrzucalem wiekszej ilosci bo to nie temat o dobrze zrobionych mk II,ale o tym czyms co staram sie wyprowadzic na prosta....
dyskutowac na temat co jest lepsze mozna dlugo,kwestia gustu .Jeden woli waski zderzak drugi szeroki,jeden zalozy grill na waskim zeberku ,drugi zapoda grill bez znaczka,jeden zalozy RS-a drugi waska stal w czarnym macie, jeden zalozy zalozy ori lampy na tyl gti inny lexusy itp itd...na szczescie robie auto dla siebie ,a nie dla innych i dlatego zostana nadkola i progi podobnie jak zderzaki w kolorze :grin:
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2009 09:31 przez rejden, łącznie zmieniany 1 raz.



lipass
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8522
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 12:59
Lokalizacja: WK
Kontakt:

Post autor: lipass » ndz sty 11, 2009 12:32

rejden pisze:na szczescie robie auto dla siebie ,a nie dla innych
:prayer:



Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » ndz sty 11, 2009 12:44

jest tak jak napisal Marcin, kazdy ma swoj gust, jednemu sie podoba doda, drugiemu whoopi goldberg :helm: , a prawda jest taka,ze zadbane mk2 na dobrej feldze i sytej glebie (bez szpojlerow,siatexow itp. itd.) ryje strasznie beret (bynajmniej mi), a to czy ma zderzaki cale wkolorze, czy nie to juz tylko detale :grin:


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości