gzie wymienic uszczelkę szyberdachu w golfie II ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szpaler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 06, 2005 19:07
Lokalizacja: Płock

gzie wymienic uszczelkę szyberdachu w golfie II ?

Post autor: szpaler » wt gru 06, 2005 21:47

Witam mam golfa II 90r. 1.6 i i odkleja mi sie uszczelka szyberdachu a sam nie mam sie jak tam dostać.to jest oryginalny szyberdach.



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » wt gru 06, 2005 22:38

Czesc kuzyn miał to samo w Polo. troche trudna sprawa najlepiej udac sie to kolesi od szyberdachów co zakładaja i napawiają. Trzba miec nadzieje iz nie będzie konieczne wyjmowanie całgo szybra. Dobry magik sobie poradzi :-)


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

woojas25
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 23:46
Lokalizacja: z libiąża

Post autor: woojas25 » śr gru 07, 2005 00:01

stary kup se lepiej uzywke za pare zlotych w dobrym stanie taniej wujdzie



Pan Japuk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: sob lis 20, 2004 20:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Pan Japuk » śr gru 07, 2005 01:36

Mam nadzieję że w Twoich okolicach jest więcej speców od szyberdachów niż u mnie bo ja miałem taki problem że mi dach przeciekał. Wszyscy "fachowcy" zajmują się dachami szklanymi wstawianymi do samochodów a nikt się nie chce bawic w dachy fabryczne bo się na tym palanty nie znają. Mi znalezienie speca od dachu fabrycznego zajęło pół roku. Mam nadzieję że Tobie pójdzie lepiej. A tak w ogóle to uszczelka Ci się rozwarstwiła czy co się z nią stało? Tak czy inaczej obawiam się że będzie konieczne zdjęcie całej pokrywy szybra. Dla kogoś kto się na tym zna - niecałe pół godziny roboty z całą regulacją dachu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 521 gości