Jaki dobry olej stosować do silnika 1.9 TDI(90)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
macil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:35
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: macil » wt gru 06, 2005 04:30

Panowie, nie pastwcie się nad nowicjuszami. Ja też jestem jednym z nich (oczywiście na forum, bo podstawy motoryzacji łyknęłem w szkole), ale to opcja szukaj jest do bani.
Wpisuję interesujące mnie słowo (temat) i nawet w tytułach postów nie ma ani jednego z nich (no czasami zdarza się). Mam wrażenie, że ktoś przekombinował.
Poza tym jest to forum tylko o VW GOLFIE i znajduje się tu tysiące postów, więc tematy zawsze będą się powtarzać.


Obrazek
Obrazek
Radio Defending Club 161 RDC 063
Wywołanie "Chińczyk Kwidzyn"

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » wt gru 06, 2005 09:27

macil pisze:Panowie, nie pastwcie się nad nowicjuszami. Ja też jestem jednym z nich (oczywiście na forum, bo podstawy motoryzacji łyknęłem w szkole), ale to opcja szukaj jest do bani.
Wpisuję interesujące mnie słowo (temat) i nawet w tytułach postów nie ma ani jednego z nich (no czasami zdarza się). Mam wrażenie, że ktoś przekombinował
Nie jest do bani.. szukac nie potrafisz. A "slowo" nie bedzie w temacie ale w tresci postu. Wpisz sobie w wyszukiwarke dla porownania "kniga".. Poprostu zle dobierasz slownictwo..

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

djset

Post autor: djset » wt gru 06, 2005 10:50

Gitner pisze:Nie jest do bani.. szukac nie potrafisz. A "slowo" nie bedzie w temacie ale w tresci postu. Wpisz sobie w wyszukiwarke dla porownania "kniga".. Poprostu zle dobierasz slownictwo..
wlasnie. slowa znalezione w tekscie sa zaznaczone chyba na pomarańczowo, prawda?



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » wt gru 06, 2005 10:58

djset pisze:
Gitner pisze:Nie jest do bani.. szukac nie potrafisz. A "slowo" nie bedzie w temacie ale w tresci postu. Wpisz sobie w wyszukiwarke dla porownania "kniga".. Poprostu zle dobierasz slownictwo..
wlasnie. slowa znalezione w tekscie sa zaznaczone chyba na pomarańczowo, prawda?
tak

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Awatar użytkownika
macil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:35
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: macil » wt gru 06, 2005 23:29

Jak mam przeszukiwać wszystkie tematy i posty, w którym jest jakaś wzmianka o słowie które wpisałem to wolę zapytać wprost na forum. Ja nie mam z tym problemu, ale początki nie były łatwe. Jest na to proste lekarstwo - jak nie mam ochoty odpowiadać na jakieś nudne pytanie, to nie odpowaiadam i nie zaśmiecam forum.
Sami widzicie do czego to prowadzi. Kolega grzecznie zadał pytanie, w temacie 2 strony postów, a i tak niczego się nie dowiedział.

Bez urazy.
Pozdrawiam.


Obrazek
Obrazek
Radio Defending Club 161 RDC 063
Wywołanie "Chińczyk Kwidzyn"

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 500 gości