podskoczył silnik mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jaszczur89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 14:12
Lokalizacja: Sląsk

podskoczył silnik mk2

Post autor: Jaszczur89 » wt sty 06, 2009 23:40

Witam mam problem ,ostatnio ruszyłem dość gwałtownie moim mk2 na suchym betonie i w pewnym momencie silnik uderzył o klape delikatnie deformując ją i zgasł po obejrzeniu wszystkiego doszedłem do wniosku ,że poszła poducha przednia-wymieniłem ją lecz silnik nadal przy gwałtowym ruszaniu dość mocno sie pochyla i tu moje pytanie czy to poduchy z tyłu
również są urwane czy jakaś łapa mogła sie urwać bo nic nie zaobserowałem takiego i czy wogóle miał ktoś kiedyś taki przypadek? z góry dzięki



Awatar użytkownika
CSR_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sty 31, 2008 00:11
Lokalizacja: z turbo dziury (ELW)
Kontakt:

Post autor: CSR_GTI » śr sty 07, 2009 11:20

Miałem taki przypadek jak ty... ale maski nie uszkodziło. Musisz poprostu łape z przodu obejzreć bo może gdzies jest pęknieta lub luźna jakaś śruba (najczesciej wykreca sie samoczynnie ta co trzyma rozrusnzik na górze). Poduszki tylne do ruszania do przodu zadużo niemają - one raczej trzymają przy cofaniu kiedy siła w drugą strone.

PS: a poduszki zakłąda sie wzmacnianie z kołnierzem ;)


18K4F inside... RWD car :)

albert1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw lis 29, 2007 21:11
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: albert1973 » śr sty 07, 2009 11:59

zerwalo mi kiedys poduszke z przodu ale tylko mi uszkodzila obudowe wiatraka (auto bylo na automacie)- wymienilem poduche i jest ok ,a tak poza tematem to chcialbym zobaczyc twoja mine jak wysiadles i zobaczyles maske wgnieciona :bigok:



Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2357
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » śr sty 07, 2009 13:54

Jaszczur89, :bigok: :bigok: powiem ci że to jest poduszka przednia z przednie belki


LEŚNY PRZYTULAS

wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » śr sty 07, 2009 13:58

sprawdz poduszki tylne mogły też dostać w torbe ,czasami pęka nawet łapa od poduszki lub sie luzuje wyrywając śrube mocującą :grrr: :grrr:


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 453 gości