Klamki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pn gru 05, 2005 01:52

felis pisze:a wteczas pomysle nad klamkami od audi i lambo
Ooo lambo to cię troszki w koszty pociągnie. Z tego co pamiętam to mapet, który sam takie coś opracował sprzedaję takie drzwi za coś koło 1700 PLN. tu masz link :D http://www.mapet-tuning.com/index.php?id=ld


Obrazek

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » pn gru 05, 2005 02:29

felis pisze:Problem jest tego typu.Otwieranie drzwi to koszmar troszke sily i docisniecie drzwi.A na dodatek wczoraj o malo co nie wyrwalbym jej.mozna powiedziec ze mi sie nawet udalo bo niestety cala sie rusza.

zmien sama klamke bo mialem to samo. Tylko nie kupuj podrobek tych po 10-15 zł. Sa ze zbyt miekkiego materialu i po miesiacu gora dwoch znowu trzeba bylo szarpac sie z drzwiami. Kup najlepiej orginalna z uzywki a przezyje ona 10 podrobek



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn gru 05, 2005 12:15

fibolek pisze:Z tego co wiem koledzy to u nas za bardzo legalnie nie mozna nie mieć klamek a bynajmniej z przodu.Sam zreszta bym nie załozył bo to trochę nie pewne i niebezpieczne,a jak ci się z tymi siłownikami i całym ustrojstwem coś stanie to jak wysiądziesz z auta?Chyba przez szyberdach.
igor002 ma rację.
Z klamkami od audi se odpuść bo będziesz musiał całe drzwi robić i lakierować(koszty)
Nie wiem jak od passata czy golf 3.Ewentualnie wymień i wzmocnij kilamki od mk2.Zależy co się dzieje?
Z autka nawet jak ci siłowniki padają to wysiadasz normalnie ciągnąc za klameczke wewnetrzną.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » pn gru 05, 2005 22:22

TUTENHAMON pisze:
fibolek pisze:Z tego co wiem koledzy to u nas za bardzo legalnie nie mozna nie mieć klamek a bynajmniej z przodu.Sam zreszta bym nie załozył bo to trochę nie pewne i niebezpieczne,a jak ci się z tymi siłownikami i całym ustrojstwem coś stanie to jak wysiądziesz z auta?Chyba przez szyberdach.
igor002 ma rację.
Z klamkami od audi se odpuść bo będziesz musiał całe drzwi robić i lakierować(koszty)
Nie wiem jak od passata czy golf 3.Ewentualnie wymień i wzmocnij kilamki od mk2.Zależy co się dzieje?
Z autka nawet jak ci siłowniki padają to wysiadasz normalnie ciągnąc za klameczke wewnetrzną.

to już bedzi epole bitwy niedługo zwolenników:)

jakci sie zamek zakleszczy albo drzwi albo cos to ta klameczka plastikowa pierwsza sie urwie przy ciagnieciu. pomijamm to ze duzo ludzi zamyka te bolczyki, a po wypadku albo kolizji w drzwi tych bolczyków w drzwiach nie sposób praktycznie wyciagnac, a bez nich mozesz sobie ciagnać za plastikowa klameczke, zresztą, wszystko moze sie stać, ja tylko opisałem sytuacje jaka miała miejsce i wiem zteż ze bez klamek jest zabronione przez przepisy i tyle. kłucic sie niechce, wypowiadam swoje madrści:) :pub: :pub: :bajer:

a dla ciebie TUTENHAMON :kwiatek: :kufel:


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn gru 05, 2005 23:32

No wiesz ja akurat klamik mam stalowe a wracie co to klape mam na zamek więc wejde zawsze.


TUTENHAMON

fibolek

Post autor: fibolek » wt gru 06, 2005 00:15

TUTENHAMON no właśnie podłączam się do opini igora002.Ja bez klamotek bym się bał wiesz życie to jest tylko życie różne rzeczy się zdarzają.Łup w boczek dachowanie i rąbnięcie drugim bokiem w cosik i lipa siłowniczki padną a ta plastykowa w środku to wogle porażka.Chociaż powtarzam ja nikomu źle nie życzę jak lubisz takie bajery bez klamek to tak jeździj i tak miej, napewno jak będziesz uważał na sibie i innych to nic strasznego się nie stanie zaufaj mi.Bo ja mam dziwne lęki i schizy jak widzę auta bez klamideł(alo to może jakaś choroba)No cóż pozdrawiam fibolek
PS nikt nie jest doskonały



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt gru 06, 2005 10:39

Więc wy macie w środku plastykowe klamki tego nawet nie wiedziałem że w 3 tak było ja mam stalowe w chromie a ciegna są takie że otworzysz zawesze mocne i grube. Nawet jak siłownik padnie to i tak otworze.


TUTENHAMON

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 406 gości