AKL zimny gaśnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
djalien
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: sob lut 24, 2007 20:54
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

AKL zimny gaśnie

Post autor: djalien » ndz sty 04, 2009 19:32

Witam panowie napisał do mnie kolega czy nie pomógł bym jemu z jego autkiem mianowicie

Golf IV 1,6 AKL (od 14 miesiecy na gazie - sekwencja). Jak zapalam rano, zwłaszcza jak jest zimny to chodzi jak czołg i lubi zgasnąc. Gasnie tylko jak jest zimny, jak przełaczy się na gaz (ok 20 st ciepła) to pracuje lepiej, ale tez tak jakby obroty leciutko drżały - drzy góra dół wskazówka obrotomierza.

pytam sie jego czy do tej pory coś zrobił o on:

Sam nic. Zaprowadziłem go do elektronika, twierdził ze wykasował jakis błąd i ustawił przepustnice i jakies inne drobne rzeczy ale nie wskazał jakie. Poniewaz nie pomogło to pojechałem z nim do innego elektronika, sprawdzil samochód komoputerem i stwierdził ze nie widzi nic co mogłoby skutkowac gasnieciem, i odesłał mnie do mechanika. Mechanik twierdzi ze to sprawa elektroniki i wcale i gadac nie chciał.

pokierujcie moze sami to zrobimy dziękuję i pozdrawiam



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » ndz sty 04, 2009 20:12

Na początek podepnijcie VAGa i powiedzcie jakimi błędami pluje (nie moze nie być błędów jeśli auto gaśnie samo)


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

ghost2255
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: czw cze 01, 2006 22:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ghost2255 » ndz sty 04, 2009 23:56

Powiedz koledze, żeby zrobił z 200-300km tylko na benzynie i problem powinien minąć.

Jeśli tak się stanie, to niech wtedy jedzie do kumatego gazownika i niech powie, żeby mu ustawił dobrze instalację gazową, bo się rozjeżdża benzyna.


To czesta usterka samochodów z LPG przy zbyt pobieżnym ustawieniu instalacji gazowej.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości