Klamki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
felis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 14, 2005 23:35
Lokalizacja: Poznan

Klamki

Post autor: felis » ndz gru 04, 2005 04:51

Witam.Mam maly problem z klamkami <golf II 91>.Chcialbym je wymienic ale na klamki od passata 90-93 .Polo 94-98.GolfIII 91-97Czy pasuja bez przerabiania?????POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz gru 04, 2005 12:28

nieda sie, bez przeróbki sie nie obejdzie, i niewiem jak nawet taka rperówbke wykonać, wiem ze keidyś na ebayu były klamki takie jak z mk3 ale robione pod mk2.
]mozesz tez przespawac od audii 80 a wygląda to tak:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz gru 04, 2005 12:32

Nie da rady najlepiej wogóle je wywal i daj zdalneotwieranie


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz gru 04, 2005 13:33

TUTENHAMON pisze:Nie da rady najlepiej wogóle je wywal i daj zdalneotwieranie
nieradze, wyobraż sobie wypadek, ciekawe jak cie wyciagną, to już tylko rozcinanie drzwi i dachu zamiast ciagnięcie za klamki itp.
pzdro


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz gru 04, 2005 13:43

Jak bedzie wypadek to i tak klamki nic nie dadzą bo straz wali w szybe i ciagnie lub tnie. Za klamke żadko ciagną przy słuczce bo się urywają.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz gru 04, 2005 15:47

TUTENHAMON pisze:Jak bedzie wypadek to i tak klamki nic nie dadzą bo straz wali w szybe i ciagnie lub tnie. Za klamke żadko ciagną przy słuczce bo się urywają.
ja mówie o wypadku tylu zgnieciony przóg ale drzwi nie ruszone zabardzo, i jak sie pociagnie za klamke to jest zwolniony zamek, i można wtedy drzwi wyrwać, a ajk zamek nie puści tylko trzyma to trza ciac, a est róznica, bo raz chodzi o szybkoćś, dwa o koszty.


Mk3 GTI 16V ABF

greg

Post autor: greg » ndz gru 04, 2005 16:22

jak będzie wypadek taki że nie jesteś w stanie sam wysiąść to Ci już wszystko jedno jak go będą ciąć bo auto musi być zdrowo....



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz gru 04, 2005 18:00

greg pisze:jak będzie wypadek taki że nie jesteś w stanie sam wysiąść to Ci już wszystko jedno jak go będą ciąć bo auto musi być zdrowo....
hehe, ja tu nie rokuje koledze takiego wypadku, mówie o takim kiedy normalnie sie da otworzyc drzwi albo pociagnąc mocniej, ale nie otworzą sie przy zablokowanym zamku, a klamką można go odblokować.

no niech kazdy robi jak tam chce ale to nie jest dozwolone i naprawde niebezpieczne, koledze mojemu przez to cieli dach, a wypadek był taki ze wjechała baba w bok, zakleszczyły sie drzwi na dole, nie jakos bardziej, podważali ale zamek trzymał, a z prawe, mały karambol, to samo i z przodu, nie mocno, wgniecenia na 10cm z boków i na 20-30 przód i tył, taż ze bryła w miare, ale cieli dach bo zadnych drzwi ani klapy sie nie dało otworzyć, a on w srodku nie przytomno, bo matoł pasów nie zapioł wiec sam knem nie wyzedł.

pozdro


Mk3 GTI 16V ABF

greg

Post autor: greg » ndz gru 04, 2005 19:22

no fakt drzwi bez klamek to "jak dom bez klamek"(trumna)



fibolek

Post autor: fibolek » ndz gru 04, 2005 22:46

Z tego co wiem koledzy to u nas za bardzo legalnie nie mozna nie mieć klamek a bynajmniej z przodu.Sam zreszta bym nie załozył bo to trochę nie pewne i niebezpieczne,a jak ci się z tymi siłownikami i całym ustrojstwem coś stanie to jak wysiądziesz z auta?Chyba przez szyberdach.
igor002 ma rację.
Z klamkami od audi se odpuść bo będziesz musiał całe drzwi robić i lakierować(koszty)
Nie wiem jak od passata czy golf 3.Ewentualnie wymień i wzmocnij kilamki od mk2.Zależy co się dzieje?



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » ndz gru 04, 2005 22:51

widzialem tez na aukcjach spory wybor nakladek - jesli chodzi o wyglad... zalozyc oryginalne z g2 a wyglad przez nakladki... no chyba ze koszty nie sa ci straszne... to mozesz kombinowac j.w. albo zalozyc drzwi w stylu lambo :D :okej:


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Re: Klamki

Post autor: MaLiBU » pn gru 05, 2005 00:12

felis pisze:Witam.Mam maly problem z klamkami <golf II 91>.Chcialbym je wymienic ale na klamki od passata 90-93 .Polo 94-98.GolfIII 91-97Czy pasuja bez przerabiania?????POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!
jaki masz problem z klamkami? bo slyszalem tu i tam ze sa z nimi problemy, a jak 6 lat mk2 jezdze i w pierwszym i w obecnym nie mialem problemu... co sie dzieje?


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Re: Klamki

Post autor: igor002 » pn gru 05, 2005 00:57

MaLiBU pisze:
felis pisze:Witam.Mam maly problem z klamkami <golf II 91>.Chcialbym je wymienic ale na klamki od passata 90-93 .Polo 94-98.GolfIII 91-97Czy pasuja bez przerabiania?????POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!
jaki masz problem z klamkami? bo slyszalem tu i tam ze sa z nimi problemy, a jak 6 lat mk2 jezdze i w pierwszym i w obecnym nie mialem problemu... co sie dzieje?
moze kolega musi używać siły do otwierania, ja tak miałem i 15 letnie klamki przesmarowałem dokładnie po uprzednim wymyciu zameczków w ropie i chulają piknie do dziś, oczywiscie sama kwestia otwierania to też przyzwyczajenie, bo to taki patent vw:)


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
felis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 14, 2005 23:35
Lokalizacja: Poznan

Post autor: felis » pn gru 05, 2005 01:35

Problem jest tego typu.Otwieranie drzwi to koszmar troszke sily i docisniecie drzwi.A na dodatek wczoraj o malo co nie wyrwalbym jej.mozna powiedziec ze mi sie nawet udalo bo niestety cala sie rusza.

[ Dodano: Pon Gru 05, 2005 00:46 ]
Stawiam na klamki od golfa II.Wlasnie sie dowiedzialem ze w kwietniu idzie autko do lakiernika a wteczas pomysle nad klamkami od audi i lambo.Chyba ze portwel przycisnie :rolleyes: :rolleyes: :-k



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 501 gości