Gasnie podświetlenie zegarów po włączeniu długich świateł...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mati2021
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 00:35
Lokalizacja: Mrągowo / Olsztyn
Kontakt:

Gasnie podświetlenie zegarów po włączeniu długich świateł...

Post autor: mati2021 » sob sty 03, 2009 20:18

Witam wszystkich! Na początku chciałbym powiedzieć że jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość jeśli coś robię nie tak.
Mam następujący problem: Dopóki gdy włączam zapłon a później światła mijania wszystko jest ok. Ale gdy włączę światła drogowe (długie) wtedy się zaczyna mój wielki problem.A mianowicie gasną mi zegary, ich podświetlenie. Po wyłączeniu świateł drogowych podświetlenie zegarów włącza się i zaczyna migać kontrolka od temperatury.
Sprawdzałem już wszystkie bezpieczniki i są ok. Odłączałem obie kostki od zegarów i podłączyłem ponownie i to samo. Ale po podłączeniu tylko jednej kostki (patrząc od przodu na zegary to jest ta po prawej stronie) i włączeniu świateł jest ok, tylko że wtedy nie działa wskaźnik temperatury i paliwa i być może coś jeszcze o czym nie wiem, ale zegary wtedy nie gasną po włączeniu długich. A gdy znowu podłączę dwie kostki problem powraca. Poniżej załączam zdjecie mojego licznika.
Pomóżcie mi bo nie mam pojęcia co zrobić...
Obrazek



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » sob sty 03, 2009 20:54

Ja też tak miałem jak uwaliłem ścieżkę z tyłu zegarów :crazy:
Ale patrząc na te Twoje biedne zegarki to radzę kupić inne,jak już nie z obrotkiem,to choć z zegarkiem...



mati2021
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 00:35
Lokalizacja: Mrągowo / Olsztyn
Kontakt:

Post autor: mati2021 » sob sty 03, 2009 20:59

to znaczy jak uwaliłeś? Bo u mnie zaczęło się to dziać teraz w te mrozy. Wcześniej czegoś takiego nie miałem
Ostatnio zmieniony sob sty 03, 2009 21:00 przez mati2021, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » sob sty 03, 2009 21:02

mati2021, tuningowałem :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 523 gości