wtrysk K-Jetronic => info

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » ndz gru 04, 2005 11:15

z tymi problemami z gazem to myślę że powinieneś podjechać do jakiegoś dobrego gazownika.....;)

co do pompy paliwa to też w swoim wymieniałe, udało mi się kupić używkę za 80zl, bo nówka jest bardzo droga :/

ze światłami to możliwe że masz taki bałagan w instalacji el., u mnie jest to samo, przez tyle lat nie jeden pseudo elektyk grzebał i teraz są tego efekty :/


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
Krisss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 28, 2005 21:32
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: Krisss » ndz gru 04, 2005 16:07

dowiedzialem sie ze jest tam takie urzadzonko ktore wlasnie reguluje wolne obroty - od tego czegos odchodza 2 "kable" do rozdzielacza. Czyzby to się skończyło??!! hmm duzy to wydatek? wie ktoś?


JEEDAY przyspiesza 0-150-0 => http://www.youtube.com/watch?v=uDs0SicGJN4

ALARMY, CENTRALNE ZAMKI, BLOKADY, CB RADIA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, MECHANIKA-NAPRAWY ROZNE-pisz na priv

misza_m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 00:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: misza_m » ndz gru 04, 2005 17:57

To jest regulator cisnienia paliwa dla zimnego silnika, do wolnych obrotów jest zawór powietrza przykrecony z tyłu kolektora, dochodza do niego dwa węże gumowe i zasilanie, może jest cały czas otwarty. Powinien sie zamknąć po nagrzaniu, ale potrafi sie zasyfić, albo nie dostaje zasilania, można go odkręcić (dwa imbusy i dwie obejmy na węże) i wymoczyć w benzynie.

[ Dodano: Nie Gru 04, 2005 16:58 ]
Na początku podałem linka do strony o fordzie capri, jest tam fajnie wszystko opisane, polecam lekturke



Awatar użytkownika
Krisss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 28, 2005 21:32
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: Krisss » ndz gru 04, 2005 21:36

wielkie dzieki za info. Jutro abo pozniej zobacze co z tym jest moze sie naprawi.


JEEDAY przyspiesza 0-150-0 => http://www.youtube.com/watch?v=uDs0SicGJN4

ALARMY, CENTRALNE ZAMKI, BLOKADY, CB RADIA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, MECHANIKA-NAPRAWY ROZNE-pisz na priv

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości