Miganie podświetlenia radia DELTA 6 !!!!!!

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Areks7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 11:29
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Miganie podświetlenia radia DELTA 6 !!!!!!

Post autor: Areks7 » wt gru 30, 2008 22:16

Witam

Mam mały problem. Kupiłem niedawno radio DELTA 6 do Mk4 wcześniej miałem GAMME V. Po zamontowaniu wszystkich elementów tzn. adaptera CAN i przejścia antenowego radio działało bardzo dobrze. Po około 1-2 tygodni działania zaczęło nagle samoczynnie włączać się podświetlenie radyjka - NIE WIEM CO JEST GRANE.
Podświetlenie włącza się nawet jak ( + ) jest nieaktywny z podświeltenia wyłączników (świateł)

Może ktoś wie jak to naprawić?
Ostatnio zmieniony wt gru 30, 2008 22:17 przez Areks7, łącznie zmieniany 1 raz.


Areks7

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » śr gru 31, 2008 00:56

myślę, że to przez ten adapter CAN. Może nie być dopracowany pod dany model auta.
kiedyś też miałem radio podłączone przez adapter i potrafiło samo mi się radio włączyć.
otwieram rano drzwi, wsiadam do auta a tu sobie radyjko gra



Awatar użytkownika
Areks7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 11:29
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Areks7 » śr gru 31, 2008 12:35

No właśnie też tak myślałem że to przez adapter ponieważ jak podłączyłem stare radio GAMME V to jest ok.
Teraz muszę jakoś udowodnić sprzedawcy że adapter, który od niego kupiłem jest uszkodzony - nie wiem jakiego mam szukać teraz ???


Areks7

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » śr gru 31, 2008 20:34

Nie musisz nic udowadniać. Jeśli sprzedawca jest w porzo to mu odeślij ten adapter, opisz dokładnie ze szczegółami, co się dzieje i niech Ci to poprawi.
jeśli jest producentem tego urządzenia nie powinien mieć z tym żadnego problemu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości