Negatywne podejście

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

blook

Negatywne podejście

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 16:04

Zastanawia mnie czemu wiele osób uważa że Boschmann to shit. Wiem że nie jest to jakiś konkretny sprzet, ale tez cena jest inna dla niego. Często jest stwierdzenie jesli miałbym wybrać buszmen (nie wiem skąd taki slang) a jakąś inna firma to wybieracie inne produkty. Ktoś sie przejechał na Boschmannie osobiście, czy poprostu z plotek to wynika ??
Jak sie sami przejechaliście to opowiedzcie coś o tym ;) Ja osobiście mam pozytywne nastawienie do Boschmanna i dlatego mnie to zastanawia :P



Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Re: Negatywne podejście

Post autor: krizzz » sob gru 03, 2005 16:23

blook pisze: buszmen (nie wiem skąd taki slang)
Alphard=alfred to tak samo jak na Genesisa mowi sie gienek, a na Pioneera pionek i nikt nie wnika... ;)
Zajmuje sie instalacjami CA (nie zawododowo - chociaz pracuje w branzy pokrewnej ;) ) i naprawde zbyt duzo tego, za przeproszeniem, syfu slyszalem ;) Nie chcialbym nikogo obrazac - jest to jednak sprzet dla wybitnie niewymagajacych klientow - podkreslam WYBITNIE. Moje uszy nie trawia dzwiekow wydawanych przez ten "sprzet" ;) Istnieja podobno "wybitne" jednostki wypuszczone przez ta firme - niestety nie bede ich osobisice szukal i odsluchiwal... ;) Ten sprzet od zawsze byl konkurencja dla chinskiej tandety iniech tak pozostanie. Porownywanie tego do markowych producentow moim zdaniem swiadczy o malym doswiadczeniu w "sluchaniu" (pomijam chec sprzedazy za wszelka cene ;) ) Generalnie jestem mocno ANTY wszelkim chinskim i niechinskim tandetom... ;)
Pozdrawiam i jeszcze raz podkreslam, ze nie chce nikogo urazic - takie jest po prostu moje zdanie ;) Peace :D


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

blook

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 16:41

mo własnie ja nazwe Bushmen wiadziałem na głosnikach bazarowych i dlatego stąd to pytanie ;) też zajmuje sie CA (też amatorsko) ;) i wiem że nie jest to sprzet dla wymagających ;) jednak powiedzmy sobie szczerze ;) chyba jeden z lepszych sprzętów z klasy sprzetu za mała kase ;) (wysoko oceniam wzmacniacze przedewszystkim) wiadomo można znaleźć sprzęt naprawde dobry (czasem używany lub jakas stara seria) w porownywalnej kasie ;) ale jak ktos chce coś nowego i tylko nowego chyba Boschmann nie jest zly :P


Są takie firmy jak Dalco, RedStar, dbTronic, Alphard, które w tym samym przedziale są :P ale chyba nie są to już wogóle sprzęty :P
(pomijam chec sprzedazy za wszelka cene )
a to było do mnie ??:P:P

pozdr :pub:



Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » sob gru 03, 2005 16:49

Chec sprzedazy - dotyczy wszelkiej masci "znawcow-sprzedawcow"... ;) Mam nadzieje, ze sie do nich nie zaliczasz... :D Jesli juz w ogole buszmen to do odtwarzania basu - wzmak + sub tej firmy jeszcze jakos zagra, ale do przodu ABSOLUTNIE nigdy. :) Pozdro :D


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

blook

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 16:51

za znawce sie nie uważam bo człowiek jest całe życie głupi ;) a co do przodu to sa jedne głosniczki ;) ale ciężko je dostać w Polsce :(



Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » sob gru 03, 2005 16:53

blook pisze:za znawce sie nie uważam bo człowiek jest całe życie głupi ;)
Ja rowniez nie mam wiedzy absolutnej - chodzilo mi o znawcow typu sprzedawcy w MM lub innych "profesjonalnych" zakladach CA... ;) :D


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

blook

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 16:57

no do MM to ja jestem aż za glupi :rotfl: :rotfl: :rotfl: a co do sprzedawców w profesjoonalnych CA to nie :P zajmuje sie tym bo sie zajmuje :P i tak często niedoradzam :P bo dresiki chca Boschmanna :P:P bo to jest ładne i bass daje ;)



Awatar użytkownika
Misza
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 524
Rejestracja: pt gru 17, 2004 11:51
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Misza » sob gru 03, 2005 17:50

ja kiesyś miałem jakieś głosniki buszmena ;) i była tragedia, ale to było z 4-5 lat temu, a teraz to nie wiem. Wiem tylko, że jest pare ciekawych wzmaków które są warte uwagi zwłaszcza że są za niewielkie $$ :)


http://misza1982.digart.pl
www.fotomisza.yoyo.pl
moje wypociny :)

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » sob gru 03, 2005 18:17

jesli juz mowicie o buszmanie to ktore modele wzmakow i subikow sa godne uwagi bo jesli nie dam rady z kaska to chcailem poszukac czegos z tej firmy tylko slyszalem wlasnie ze jest kilka tylko modelow wzmakow i subow godnych uwagi reszta sprzetu zas nie jest godna polecenia jesli mozna to prosil bym o kilka linkow np. z allegro



blook

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 19:02

orzel12, co do wzmaków zależy bo wymienić kilka mozna ;) a do subów odradzam TPO i Nuke ;) jest kilka subów dobrych ;) BOQ12 jest ciekawy ;) i z tanich subów chyba najciekawszy ;)



Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » sob gru 03, 2005 20:38

wiem ze jest kilka subow i wzmakow wiec prosilem wlasnie o wskazanie mi tych wlasciwych na ktorych mozna sie zatrzymac wiec proszee o konkrety i linki
jesli jestes takim obronca tej marki i troche sie na niej znasz to powinienes wiedziec co doradzic aby pozniej nie ganiano cie z siekierka :jezor: :grin:
prosze o kilka konkretow zarowno subikow jak i wzmakow moga byc juz gotowe zestawy wz+sub co z czym najlepiej zagra slucham duzo hausu techno i dance ogolnie szybki dobry gleboki basik potrzebny

jesli ktos ma do polecenia cos z innej beczki niz buszmen to prosze o propozycje a jesli chodzi o wzmak to najlepiej 4 kanalowka bo mam jeszcze zestawik JBL z przodu kaska jaka mam przeznaczona na wzmak i sub to ok 800 max 900zl



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob gru 03, 2005 21:48

orzel12 pisze:jesli juz mowicie o buszmanie to ktore modele wzmakow i subikow sa godne uwagi bo jesli nie dam rady z kaska to chcailem poszukac czegos z tej firmy tylko slyszalem wlasnie ze jest kilka tylko modelow wzmakow i subow godnych uwagi reszta sprzetu zas nie jest godna polecenia jesli mozna to prosil bym o kilka linkow np. z allegro
Uzyj opcji szukaj pisałem co jest warte uwagi a co nie.


TUTENHAMON

blook

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 22:36

orzel12, jak cos daj znać ;) to Ci powiem co i po ile mam do załatwienia :P chyba że to już na teraz ma być temat ;)



Awatar użytkownika
SulecK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:16
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: SulecK » sob gru 03, 2005 23:16

Z tego co wiem od goscia co tym handluje nowa seria 4 kanalowych wzmacniaczy buszmana ma bezpieczniki tylko po kilka amperow !! smiech na sali ;/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości