Sygnał dzwiękowy i kontrolka łypiąca od ręcznego przy zapala

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

klumb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 16:25
Lokalizacja: zamość

Sygnał dzwiękowy i kontrolka łypiąca od ręcznego przy zapala

Post autor: klumb » sob gru 27, 2008 13:04

Witam od niedwwana mam nieklada problem przy zapalaniu rano pojawioa się dzwiękowy komunikat (nie pamietam jaki) i kontrolka od ręcznego łypie, muszę zgasić samochód i od nowa zapalić i wszystko jest ok mam VW Golf Iv 1,6 102KM proszę o pomoc

Miałbym jeszcze jedną prośbę chhciałbym zakupić kabel do mojego Golfa abym mógł samemu posprawdzać czy wszystko działa program już mam tylko kabla nie mam jakbyście mogli mi podać stronki jaki i gzie kupić będe bardzo wdzięczny
Ostatnio zmieniony sob gru 27, 2008 13:14 przez klumb, łącznie zmieniany 2 razy.



woj-tek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 00:13
Lokalizacja: Wyszogród
Kontakt:

Post autor: woj-tek » ndz gru 28, 2008 02:11

sprawdz stan płyny hamulcowego



klumb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 16:25
Lokalizacja: zamość

Bład przy zapalaniu

Post autor: klumb » ndz gru 28, 2008 21:23

Codziennie rano jak zapalam moją IV to pokazuje się komunikat z dźwiękiem STOP BREMSENFEHLER i BETRIBSANLEITUNG to drugie to wiem że instrukcja to pierwsze że coś z hamulacami ale do tego świeci mi się kontrolka od ręcznego i od ABS i ESP jak drugi raz zapale wszystko działa bez problemów, komunikat ten pojawia mi się tylko rano jak zapalam ??? miał ktoś coś podobnego ????



Awatar użytkownika
FILIP_1988
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pt gru 28, 2007 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FILIP_1988 » ndz gru 28, 2008 22:36

ja mialem,ale nie wiem jak to rozwiązac, od dluzszego czasu mi sie juz nie pojawia. Dodam ze tez abs sie swieci.
Jeslui chodzi o kabel, ja kupilem ten:
http://www.allegro.pl/item512059440_int ... da_pl.html
Ostatnio zmieniony ndz gru 28, 2008 22:39 przez FILIP_1988, łącznie zmieniany 1 raz.



zimowisko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt lis 07, 2006 21:15
Lokalizacja: Haslington
Kontakt:

Post autor: zimowisko » ndz gru 28, 2008 23:52

Witam, podejzewam ze poziom plynu hamulcowego sprawdzony? jesli jest ok, to ja mialem taki przypadek, ze klientowi co jakis czas zapalala sie kontrolka abs i esp, po ponownym uruchomieniu gasla, i tak w kolko, angole powiedzieli ze musi wymienic pompe abs za 1100 funtow, wiec zeby byc pewnym dali go mi do sprawdzenia :D nie pamietam dokladnie jaki byl blad cos z zasilaniem w kazdym badz razie wzielem sie za kabelki wszystkie byly ok ale majac podlaczonego vas-a i kombinujac z przewodami co chwile tracilem lacznosc z abs, w koncu udalo mi sie znaleźć przyczyne, glowny bezpiecznik od pompy abs, wiecie te na baterii takie jakby blaszki zwezone po srodku, byl pekniety ale nie widocznie golym okiem dopiero jak przeskrobalem srubokretem po jego powierzchni to znalazlem pekniecie, proponuje to sprawdzic i w waszych autkach, moze akurat bo objawy identyczne.



klumb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 16:25
Lokalizacja: zamość

Post autor: klumb » pn gru 29, 2008 18:28

Witam dolałem płynu hamulcowego i jak narazie pomogło ja kupiłem taki zestaw:
http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=76

ale nie wiem jakie oprogramowanie ściągnąć pod linuxa ???

[ Dodano: 30 Gru 2008 08:48 ]
Niestety problem znowu się powtórzył już wykasowałem linuxa i mam xp pro dzisiaj wgram oprogramowanie bo jakieś znalazłem tylko nie wiem czy będzie chodziło :(
czy ma ktoś ten zestaw i do niego oprogramowanie będe wdzięczny za każdą odpowiedź

Przy zapalaniu pojawia się komunikat J.W i świecą się tzry kontrolki Ręczny, ABS, ESP ręce mi opadają:(

[ Dodano: 30 Gru 2008 15:59 ]
Dzisiaj byłem pod komputrem (bo kabelek mój nie doszedł jeszcze:() wykrył błą jakiegoś sterownika i ten vag miał tylko opcję usunięcia błędu, pomocy czy ktoś posiada oprogramowanie ze strownikami do VW IV proszę o przesłanie na meila :
klumb11@gmail.com dodam że zakupiłem zestaw kabli taki:

http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=76

z góry dziękuję za pomoc



Awatar użytkownika
FILIP_1988
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pt gru 28, 2007 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FILIP_1988 » śr gru 31, 2008 00:08

znasz kod tego błedu?



klumb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 16:25
Lokalizacja: zamość

Post autor: klumb » śr gru 31, 2008 12:46

Niestety nie ale już doszedł dzisiaj kabelek tylko oprogramowania nie mam ale jak znjdę i wbiję się w bebechy Golfika to napiszę jak kod błędu wykazuje

[ Dodano: 01 Sty 2009 09:56 ]
Wczoraj ściąnołem ten program:
Polski VAG 4.9
BoVAC-COM nie widzi interfejscu ale w tym polskim nie działają mi rózne funkcjue naprzykład licznik >????
poduszki powietrzne jak wchodzę w tę opcję to w samochodzie pojawia się i znika kontrolka od poduszek czy ktoś ma może jakieś instrukcje do tego programu???



Zauberer24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 14, 2009 23:33
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Zauberer24 » czw sty 15, 2009 13:12

Znalazlem Usterke mam to samo podlaczylem pod kompa u kumpla i on pokazal dopiero ze czujnik ABS jest uszkodzony przedni lewy i pokazuje predkosc 255km/h

[ Dodano: 27 Sty 2009 23:12 ]
Witam musisz znac kod sterownika pompy jak mi go podasz dam Tobie nummer ktory masz w bic do vaga i zakodowac jeszcze raz sterownik i styka u mnie luz po wydaniu 600 stow na mechanikow w autoryzowanym serwicie VW



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 428 gości