[mk IV] czy ta pompa?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

misiek824
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 16, 2005 18:46
Lokalizacja: KRAKOW

[mk IV] czy ta pompa?

Post autor: misiek824 » wt lis 29, 2005 18:41

witam. niedawno pisalem o szarpaniu silnika jak wrzucalem luz podczas jazdy i jak sie zatrztmalem to przechodzilo. myslalem ze to bedzie raczej na 100% kolo dwumasowe. wczoraj odpiolem wtyczke ze skrzyni od predkosciomierza i wszystko przeszlo.nic nie szarpalo jak sie auto toczylo.podpiolem ponownie i znowu szarpalo. teraz co to moze byc? czy to cos z pompa bo wszysko na to wskazuje. jak by sie przycinala. moglo sie cos w niej zabrudzic czy cos takiego? a moze to nastawnik?



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » wt lis 29, 2005 22:25

Wynika z tego że ten czytnik na skrzyni miesza i jest niesprawny.Nie pompa bo ona pracuje na podstawie impulsów miedzyinnymi ze skrzyni.Jak się mylę to mnie poprawcie.



endriu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 14:57
Lokalizacja: bogatynia
Kontakt:

Post autor: endriu » wt lis 29, 2005 22:51

wszystko wskazuje na uszkodzony nastawnik w pompie wtr.usterka ustępuje gdy odepnie się prędkościomierz ale nikt nie wie na czym polega ta zależność.



misiek824
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 16, 2005 18:46
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: misiek824 » śr lis 30, 2005 18:02

a czy nastawnik tez ma cos wspolnego z odpalaniem bo wydaje mi sie ze za dlogo mi kreci na cieplym. jak zimny to lepiej. da cie cos zrobic z tym nastawnikiem?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości