[MK3 GTI] SKRZYNIA CHE LUB AMC

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 14, 2008 19:51

Ok, nazywamy to pokrywą 5-tego biegu, ją się odkręca, zielona zaślepka (dekielek) jest w tej pokrywie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: raf1al » ndz gru 14, 2008 19:53

Paweł Marek pisze:Ok, nazywamy to pokrywą 5-tego biegu, ją się odkręca, zielona zaślepka (dekielek) jest w tej pokrywie.
no właśnie i to da rade zrobić bez kanału właśnie!
porostu mniej roboty!



Bodias
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 16, 2008 18:11
Lokalizacja: Luzino, pomorskie

Post autor: Bodias » wt gru 16, 2008 18:30

O to i mnie się fotki przydadzą. U mnie problem taki że ta tuleja w której ten wybierak chodzi, jest pęknięta z lewej strony nie wiem jak to ktoś mógł zrobić, wsadzone było tak na pałę i mi teraz spadło :((. ten koszyk plastykowy całkiem jest zniekształcony, to łożysko też... może ktoś wie czy to można jakoś dostać??
A może ktoś ma tak przy okazji jakieś foty albo ryciny skrzyń, i jakie rodzaję są o co chodzi w CHE lub w AMC?? Może ktoś laikowi wyłożyć :)
Pozdrawiam przy okazji wszystkich :helm:



Bodias
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 16, 2008 18:11
Lokalizacja: Luzino, pomorskie

Post autor: Bodias » wt gru 16, 2008 19:26

O faktycznie gość sie napracował żeby wszystko dokładnie sfotografować. i Właśnie mam wyszczerbione to prowadzenie gdzie łożysko chodzi. Oryginalnie jest tylko wycięcie na wybierak, a u mnie lewy kawał od tego wycięcia jest ułamany i go wogóle nie ma. Ktoś musiał wcześniej przy tym grzebać i tak jakoś skręcił do kupy...

[ Dodano: 17 Gru 2008 23:23 ]
Ok kupiliśmy używkę całą tylną część skrzyni, jak ktoś będzie miał z tym problem to dawać szybko pytania póki pamiętam jak co było :okej:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 362 gości