Cos lata we wnetrzu mojego mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Tom3czek17
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 15:10
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Cos lata we wnetrzu mojego mk3

Post autor: Tom3czek17 » wt gru 09, 2008 16:11

Witam w moim mk3 uciazliwie cos halasuje z tylu na poczatku myslalem ze to moze polka ale okazalo sie ze jednak nie dzwiek ten prawie ze ustaje jak auto jest dociazone z tylu gdy siedza tam 2 lub 3 osoby wydaje mi sie tez ze jak pada deszcz to tez halasuje troche mniej najgorzej jest na kostce brukowej na rownej drodze nic nie slychac wiecie moze co to moze byc? prosze o pomoc .



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » wt gru 09, 2008 16:17

jesteś pewny że to we wnętrzu a nie zawieszenie? Jak wewnętrzu to przejedź się po...
Tom3czek17 pisze:najgorzej jest na kostce brukowej
ktoś niech siedzi z tyłu i słucha, może też się wbić do bagażnika i słuchać.
Inaczej będzie ciężko pomóc...chyba, że to zawieszenie



Awatar użytkownika
fifel
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 19:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fifel » wt gru 09, 2008 16:20

Ja tez bym obstawial zawieszenie.... zasadniczo deszcz nie powinien miec wplywu na to co sie dzieje we wnetrzu :)

Ewentualnie sprawdz czy nie tlumik koncowy sie o cos nie obija? Wtedy moze byc zludzenie ze cos "lata" w srodku.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » wt gru 09, 2008 16:35

fifel pisze:zasadniczo deszcz nie powinien miec wplywu na to co sie dzieje we wnetrzu
chyba że cabrio z otwartym dachem:)
ogólnie to nie doczytałem o tym deszczu. Często różne stuki i piski zanikają jak elementy są mokre. Zawieszenie też może pracować ciszej podczas deszczu. Możesz to też sprawdzić wjeżdżając w kałużę (taką trochę większą).
U mnie np. po przejechaniu przez kałużę pasek klinowy przestaje piszczeć, ale to nie w golfie...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości