problem z moim MK3 GT nie chce odpalic

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

trellus19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 05, 2008 23:43
Lokalizacja: Rumia

problem z moim MK3 GT nie chce odpalic

Post autor: trellus19 » pt gru 05, 2008 23:53

witam
Przedstawie moj problem, mianowicie stalo sie to dzis, zabraklo mi paliwa, po czym zatankowalem, po czym uruchomilem po chwili wylaczylem, po chiwli chcialem go uruchomic i juz nie chcial...poprosilem kolege zeby mnie przecholowal, po drodze prubowalem go uruchomic jak mnie ciagnol, jednak okazalo sie to nie poprawiajace owa sytuacje, w oomu okazalo sie ze sa zalane swiece, to je przepalilem, i wyczyscilem iskra jest!, rozrzad tez jest ok, paliwo dochodzi do monowtrysku, pompa pracuje, akumulator 2 podlaczylem wiec iskra powinna byc dobra..
Prosze pomozcie, nie mam pojecia co moze byc, pewnie to jakas blacha rzecz mam taka nadzieje czekam na propozycje



Awatar użytkownika
SzostakP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 17:31
Lokalizacja: Nadbrzeż
Kontakt:

Post autor: SzostakP » sob gru 06, 2008 00:40

Sprawdź pompę paliwa, mogła się spalić jak zabrakło Ci benzyny



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » sob gru 06, 2008 01:20

Na początek to proponuję sprawdzić czy po podpięciu zasilania bezpośrednio od akumulatora pompa działa. Jeżeli nie to problem prawie rozwiązany. Jeżeli jednak pompa zadziała to zobacz czy odpalisz na czymś takim auto. Jak odpali to masz zjarany przekaźnik pompy paliwa. Proponuję robić to gdzieś na kanale i mieć ze sobą dwie żabki do podłączenia akumulatora, dwa długie przewody i dwie wolne ręce żeby podłączyć przewody pod pompkę.



trellus19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 05, 2008 23:43
Lokalizacja: Rumia

Post autor: trellus19 » sob gru 06, 2008 14:10

Witam po raz 2 jezeli chodzi o pompe to chodzi sprawdzalem podaje paliwo i odrazu z wyjscia i tak samo przy monowtrysku, robilem restart komputera, nic nie pomoglo, czy jest mozliwosc ze wtrysk jest zarabany czyms i przez to nie chce odpalic przez ten brak paliwa mugl caciagnac syf co wy na to? czy to sprawa jakas elektroniczna... nie mam juz sil, iskra jest paliwo dochodzi do mono wtrysku a zaplonu nie ma:( pomuzcie



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob gru 06, 2008 14:40

do wtrysku nie powinno pociągnąć syfu bo po drodze masz filtr paliwa , no chyba że był już bardzo brudny

[ Dodano: 06 Gru 2008 13:45 ]
i musisz dokładnie sprawdzić wszystko co jest powiązane z zapłonem , bo iskra może być , ale w nieodpowiednim momencie



trellus19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 05, 2008 23:43
Lokalizacja: Rumia

Post autor: trellus19 » ndz gru 07, 2008 12:35

Witam po raz 3 wymienilem wtrysk sama gore z wtryskiem, i dalej to samo podaje juz taka mgielke bo wczesniejszy lal zamiast dawac mgielki, i teraz nie wiem co mam robic iskra jest a zaplonu nie ma



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 511 gości