Jak otworzyc "otwarte" drzwi ???????????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

blank

Post autor: blank » pt lis 25, 2005 22:03

Witam jeśli mogę coś dorzucić do tej kwestii to:
1. jeśli problem wystąpił w dni kiedy temperatura spada poniżej 0 stopni mogą być 3 przyczyny przymarznięta uszczelka o której koledzy wspominali lub woda w zamku i sposób uruchomienia już znasz, podobnie możesz sobie poradzić jeśli to będzie wina "brudnego" zamka niestety tawot o którym koledzy wspominali ma tę wadę że zbiera wszelki kurz i zamek coraz ciężej pracuje szczególnie w mroźne dni zapobiec możesz temu wymontowując zamek i dokładnie go myjąc potem trzeba go przesmarować ale nie polecam zwykłego tawotu czy też grafitowego bo po pewnym czasie problem powróci
2. w innym przypadku będzie to fizyczne uszkodzenie zamka a tu nie pomoże już nic prawdopodobnie będziesz musiał uszkodzić tapicerkę aby zdemontować zamek ponieważ nie ma możliwości dostać się do jego wnętrza bez demontażu

Ja miałem odwrotny problem w pasacie jak były mrozy nie byłem w stanie drzwi zatrzasnąć
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
cruc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 235
Rejestracja: ndz mar 06, 2005 14:55
Lokalizacja: warm-maz.
Kontakt:

Post autor: cruc » pt lis 25, 2005 22:14

A ja demontowałem tapicerke od środka i problemów nie miałem,okazało sie,że jakiś plastik w zamku pękł.Wymieniłem zamek 30 lub 40 zeta na szrocie.



marko-63
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 23, 2004 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: marko-63 » sob lis 26, 2005 00:59

Witam , spróbuj pojeżdzić zagrzej samochód w wewnątrz i miej nadzieje ze tylko zamek zamarzł , może pomoże .



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » sob lis 26, 2005 17:15

Ja ostatno jak spadł śnieg miałem taki problem ze otworzyłem drzwi ale nie mogłem ich zamknąc !! zamek nie zaskakiwał. Po ich pchnieciu odbijały sie z powrotem. Mysle sobie fajnie środek zimy a ja bede musiał drzwi rozbierać pod blokiem na szczęście z pomoca przyszedł WD-40 psik, psik 5 minut niepewnosci ale udało sie zamek działa drzwi sie zamykają :)


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » sob lis 26, 2005 17:58

Atomic10 pisze:Ja ostatno jak spadł śnieg miałem taki problem ze otworzyłem drzwi ale nie mogłem ich zamknąc !!
...dokładnie miałem to samo :chytry: :panna: ... - woda dostała się do zamka i zapadka albo opadała w zwolnionym tempie :jezor: albo wogóle :kac: . Ja użyłem odmrażacza i też poszło :food: . Miałem też kuku z uszczelkami :smoke: - siknąłem je silikonem ale woda podeszła pod nie :panna: i zamarzała, one napęczniały i musiałem je trochę opukać :goof: żeby skruszyć lód :foch: ...

c-kozi - daj znać czy grzanie pomogło :hmm: :grin: czy to jednak padł zamek :panna: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości