Chore stuki,kiedy mokro.Hit!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » wt lis 22, 2005 23:59

el golfo pisze:Ja też nie mam zamiaru nic wymieniać.Padnie to sie wymieni.
Tak ale czasem przyczyna może być banalna i wymiana jakieś pierdółki powodującej takie zdarzenie nie jest kosztowna, a jeśli przez tą rzecz zepsuje sięjakaś całosc to naprawa może wynieść znacznie więcej.
Także ja jestem tego zdania, żeby znaleść tego przyczynę i to wyeliminować.
Bo może się okazać, że będzie to was kosztowało nie mało.Ale to jest tylko mojhe zdanie i zrobicie jak chcecie.


Black

Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » śr lis 23, 2005 16:34

blackwhite pisze:
el golfo pisze:Ja też nie mam zamiaru nic wymieniać.Padnie to sie wymieni.
Tak ale czasem przyczyna może być banalna i wymiana jakieś pierdółki powodującej takie zdarzenie nie jest kosztowna, a jeśli przez tą rzecz zepsuje sięjakaś całosc to naprawa może wynieść znacznie więcej.
Także ja jestem tego zdania, żeby znaleść tego przyczynę i to wyeliminować.
Bo może się okazać, że będzie to was kosztowało nie mało.Ale to jest tylko mojhe zdanie i zrobicie jak chcecie.
Oczywiście,nie należy nic bagatelizować,ale w tym przypadku nie wiem nawet od czego zacząć,byłem ostatnio na przeglądzie,i żadnych niepokojących luzów,oprócz luzu na tłoczysku amortyzatora.Owszem czasem stuknie,ale to na 100% nie to.Po 1.Stukot byłby nie zależnie od tego czy mokro,czy sucho,a po 2.Ten stukot rozchodzi sie jakby po całym przednim zawieszeniu,bardziej z środka.Nic z tego nie rozumię.Pozdrawiam. :kac:



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » śr lis 23, 2005 17:18

u mnie idento.....z praej strony z przodu....nie wiem albo to sworzen wachacza albo moze jakas tuleja gdzies!!!


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » śr lis 23, 2005 18:11

ćwikła pisze:u mnie idento.....z praej strony z przodu....nie wiem albo to sworzen wachacza albo moze jakas tuleja gdzies!!!
Najgorsze jest to że nie wiadomo czy jest bezpiecznie z tym jeżdzić?Żeby nie doprowadziło to do czegoś poważnego.Np.uszkodzenie przekładni.czy coś innego co mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo.



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » śr lis 23, 2005 18:15

hmm ja bylem u kilku mechaników na trzpakacj itd i luzów nie mam rzadnych..autko nie ucieka itd..w...wsio jest idelanie a ze cos tam sobie puknie jak jest mokro to juz sie przyzwyczaiłem..no ale jak dojde skad styuki dochoda napewno wymienie


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » śr lis 23, 2005 18:27

ćwikła pisze:hmm ja bylem u kilku mechaników na trzpakacj itd i luzów nie mam rzadnych..autko nie ucieka itd..w...wsio jest idelanie a ze cos tam sobie puknie jak jest mokro to juz sie przyzwyczaiłem..no ale jak dojde skad styuki dochoda napewno wymienie
Ja też byłem ze swoim na trzepakach,na przeglądzie i też jest wszystko OK,ale gdybyś znalazł coś to byłbym szczęśliwy,tym bardziej że teraz jest zima i prawie cały czas jest mokro,więc stuka.Przyznam że troche mnie to irytuje.



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » czw lis 24, 2005 13:46

heh chłopaki wiem juz co.....dzis wymieniałem sobie tarcze oraz klicki i zobaczyłem ze u mnie całkiem peknieta jest ta guma na drązku(nie na koncówce tylko na drżaku)jak sie polozycie pod autko to widac to gebiej pod silnikiem..ciekawe czy to to jest przyczyną


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » czw lis 24, 2005 18:11

ćwikła pisze:heh chłopaki wiem juz co.....dzis wymieniałem sobie tarcze oraz klicki i zobaczyłem ze u mnie całkiem peknieta jest ta guma na drązku(nie na koncówce tylko na drżaku)jak sie polozycie pod autko to widac to gebiej pod silnikiem..ciekawe czy to to jest przyczyną
Jak tylko sprawdzisz na mokrym że to było to,to daj znać.Jestem strasznie ciekawy.Dzięki



wara99

Post autor: wara99 » czw lis 24, 2005 18:28

za pare minut bede wymienial marzete na przegubie bo tak sie sklada ze u mnie tez zaczelo cos stukac .Napisze co i jak po wymianie.



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » pt lis 25, 2005 18:28

no i umnie zaczelo stukac,
czuje pukanie gdzies pod nogami - tylko ze jak ruszam z miejsca, i na niskich biegach...

moze to cos ze skrzyniaa biegow, wieszakami tlumika lub jakies poduszki pod skrzynia czy silnikiem??

pozdro!!


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Awatar użytkownika
cruc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 235
Rejestracja: ndz mar 06, 2005 14:55
Lokalizacja: warm-maz.
Kontakt:

Post autor: cruc » pt lis 25, 2005 21:22

Jak na mokro stuka to spróbuj polać wodą koła, na których jest pasek wspomagania na odpalonym silniku jak stuka to koło wytarte.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 244 gości