golf III 92 (model z 93) czy ma immo ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marlbor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 06:03
Lokalizacja: płońsk
Kontakt:

golf III 92 (model z 93) czy ma immo ?

Post autor: marlbor » czw lis 24, 2005 12:13

mam pytanie czy w golfach 3 z 92 modle z 93 byly immo montowane ??? bo wcoraj zli ludzie chieli mi samochod odpalic ale *#cenzura#* stacyjkie i nie wiem czy jechac do serwisu czy moge sobie bez immo wstawic i bedzie cacy pozdrawiam i niech zlodziej sie ........



sekol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn lis 29, 2004 16:48
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: sekol » czw lis 24, 2005 12:46

Odwiedz punkt dorabiania kluczy - dorabiaja klucze z i bez immo. Na pewno Ci powiedza czy cos siedzi w kluczyku czy nie.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw lis 24, 2005 12:52

otwórz kluczyk jak znajdziesz w środku kawełeczek stali ołowiu coś tego typu to masz imo.


TUTENHAMON

kp1997
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 06, 2005 09:46
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Re: golf III 92 (model z 93) czy ma immo ?

Post autor: kp1997 » czw lis 24, 2005 15:03

marlbor pisze:mam pytanie czy w golfach 3 z 92 modle z 93 byly immo montowane ??? bo wcoraj zli ludzie chieli mi samochod odpalic ale ******* stacyjkie i nie wiem czy jechac do serwisu czy moge sobie bez immo wstawic i bedzie cacy pozdrawiam i niech zlodziej sie ........
Fabrycznego immo nie było.
Ale nawet jak by było immo to w stacyjce chyba nie ma różnicy. Na stacyjke jest nakładana pętelka (cewka).
Jedz do dobrego "klucznikarza" Mialem podobna sytuacje dwa razy :grrr:
Zawsze wymieniał mi koleś sam środek bębenek i dorabiał to pod istniejące klucze. Płaciłem mu za to ok 150 PLN a z PZU dostawałem 470 PLN :grin:


Pozdrówka
Krzysztof

marlbor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 25, 2005 06:03
Lokalizacja: płońsk
Kontakt:

Post autor: marlbor » czw lis 24, 2005 19:26

dzieki za pomoc a ja z ubezpieczelini nic nie dostane bo bym musial zamki dac do ekspertyzy :( bo kochana policja stwierdila ze nie ma slabow wlamania :( a samochod u mechaniaka dopero zawiozlem bo "taniej" lawety nie mialem i jutro odpier bede wiedzial jak mocno chca mnie oszukac :)))



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 501 gości