Problem z centralnym zamkiem w Borze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Adamik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt kwie 25, 2008 12:10
Lokalizacja: Gdynia

Problem z centralnym zamkiem w Borze

Post autor: Adamik » pt lis 07, 2008 12:26

Witam!
Przeszukałem forum, ale nie udało mi się znaleźć podobnego przypadku jak ten, który staram się rozgryźć. W Borze mojego ojca po zamknięciu samochodu centralnym zamkiem (na pilota) czasami zapala się tylne światło kierunkowskazu i nie gaśnie. Czasami jest wszystko OK i kierunkowskazy mrugną i gasną, a czasami trzeba ponownie otworzyć samochód i jeszcze raz zamknąć (lub ten zabieg powtórzyć kilkakrotnie). Zaznaczam, że przełącznik kierunkowskazu nie jest włączony i wystepuje to tylko w tylnej, prawej lampie. Czy ktoś może naprowadzic mnie na przyczynę tego i jak można to naprawić, najlepiej bez udawania się do elektryka. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!



Awatar użytkownika
rakczek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob cze 03, 2006 04:02
Lokalizacja: Leicester(UK)

Post autor: rakczek » pt lis 07, 2008 12:52

Adamik pisze:Zaznaczam, że przełącznik kierunkowskazu nie jest włączony i wystepuje to tylko w tylnej, prawej lampie.
Proponowalbym na poczatek sprawdzic wlasnie ten przelacznik który jest przekaznikiem w sobie. Wyglada mi na to ze podwiesza sie i wtedy kierunek swieci.

Podmien go jak masz od kogo na test i sprawdz.


http://motors-leicester.co.uk
K.P.J. Motors
Unit 8-9 Jarvis Street
LE3 5BN
Leicester
e-mail: kpj.motors@wp.pl
Mobile: 07515651171

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości