Małe obroty= auto pada...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Glinka89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 01, 2008 10:15
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Małe obroty= auto pada...

Post autor: Glinka89 » sob lis 01, 2008 10:22

No więc może zaczne odpoczątku, dwa tygodnie temu wymieniłam pompe paliwową bo poszła, przez tydzień było ok aż pewnego wieczoru auto zaczeło mi gasnąć na niskich obrotach, na drugi dzień auto normalnie odpaliło i przez półtorej dnia pięknie jeździło i znowu przy ruszaniu autem zaczeło szarpać;/ na każdych swiatłach przy ruszaniu auto nie mogło się zebraćm czy ktoś może wie czego to może być przyczyna??
Wczoraj wujek powiedział mi że może być to przyczyna silniczka krokowego a znowu znajomy mówił że trzeba zmienić kable od świeć??
Proszę o pomoc!!!!
Golf 3



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lis 01, 2008 10:52

Glinka89, najpierw trzeba kojarzyć fakty z czasem wystąpienia usterki. Wyminiałaś pompę i było ok, i po krótkim czasie jest źle na nowo. Więc być może kupiłaś wadliwą pompę o co dość łatwo jeśli chodzi o zamienniki. A może stara i nowa pompa padły bo zapomniałaś o filtrze paliwa?
Ostatnio zmieniony sob lis 01, 2008 13:28 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
AndrzejP4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: śr sie 08, 2007 19:42
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: AndrzejP4 » sob lis 01, 2008 11:50

Jeżeli zakupiłaś zamiennik pompy, ten z allegro za 100zł, to znaczy, że musisz szukać kolejnej pompki.

Jak pompka daje za małe ciśnienie, to auto kiepsko się zbiera, gaśnie.

Co skłoniło Cię do wymiany pompy? Jakie były objawy przed wymianą?



Glinka89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 01, 2008 10:15
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Glinka89 » sob lis 01, 2008 13:23

Wymieniłam pompe gdyż auto mi zgasło na ulicy i zaholowano mnie do mechanika i tam po kilku dniach potwierdzono że pompa paliwowa mi poszła i została wymieniona... pompa podobno kosztowała 250 złoty...
filtr paliwa wymieniałam wczesniej ok 4-5 miesięcy temu...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 422 gości