1.3 NZ Tykanie licznika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

KamilSowa1983
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr paź 22, 2008 09:06
Lokalizacja: Chorzów

1.3 NZ Tykanie licznika

Post autor: KamilSowa1983 » wt paź 28, 2008 23:13

Witam!
Mam mały problem z licznikiem... Otóż przy niskich temperaturach miałem opisane już w innych tematach hałaśliwe brzęczenie po przekroczeniu w moim wypadku ok. 70 km/h. Dziś wymieniłem linkę prędkościomierza. Brzęczenie najprawdopodobniej znikło tylko że ... pojawiło się .. tykanie ( również po przekroczeniu określonej prędkości) :/ Zchrzaniłem coś? Jest na to jakaś "złota rada" bo już zaczynam wymiękać :/ W czym tkwi problem? Z góry dzięki za pomoc.
Ostatnio zmieniony wt paź 28, 2008 23:14 przez KamilSowa1983, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Nike
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: czw lut 22, 2007 17:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Nike » wt paź 28, 2008 23:18

wiesz może źle linka weszła w zegary i tyka, końcówka jest kwadratowa i może nie zazębiła się dokładnie, albo cała linka jakoś się źle po wymianie ułożyła w pancerzu i przy obracaniu się gdzieś obciera, odepnij raz jeszcze linkę i spróbuj wprysnąć jakiegoś natłuszczacza teflonowego, mnie kiedys samo to pomogło, a też hałasowała powyżej 60-70km.


Wherever you are,
Wherever you go,

ALWAYS---VW......
______________________________________
[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/240064.html][img]http://images.spritmonitor.de/240064_3.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Mati_duzy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr paź 22, 2008 22:59
Lokalizacja: Z północnych gór :)
Kontakt:

Post autor: Mati_duzy » śr paź 29, 2008 13:00

U mnie kiedyś też coś takiego było to wyjąłem linkę z licznika odpaliłem auto i kawałek ruszyłem, tak że linka obróciła się o 1/4 obrotu i włożyłem ją spowrotem i potem już było ok także może to Ci pomóc bo nowe linki (nieoryginalne) mogą nie mieć idealnego kształtu i z jednej strony pasuje a z drugiej nie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości