Zwarcie w kostce od zaworu n75??

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

laczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 03, 2008 22:56
Lokalizacja: Edinburgh
Kontakt:

Post autor: laczek » wt paź 14, 2008 13:55

ee to taki za 7 zł z castoramy :grin: ;) hehe


heheh no co dziwne to wlasnie nie,jest calkiem spoko ale piszczec i tak nie chce :grin:

[ Dodano: 25 Paź 2008 18:40 ]
Witam serdecznie
Wiec w koncu znalazlem troszeczke czasu i zrobilem logi dynamiczne mam nadzieje ze w miare dobrze mi sie to udalo.Do 4 tysiecy obrotow nie dociagnalem poniewaz po ok 3500 tracilem moc.A wiec zalaczam...

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Tak przy okazji sie zapytam czy spalanie srednie 6.5L na 100 km mozna uwazac za "do przyjecia"?Jezdze 80% autostrada 110-120km/h reszta w miescie ale w korkach nie stoje;) Silniczek mam suchy a i od dolu nie widac by cos cieklo.Komp zadnych innych bledow nie pokazuje jak te co podalem na poczatku.Ach i wyczytalem ze VAG-iem mozna sprawdzic dawke paliwa ale niestety nie znalazlem gdzie. :kac: . No i jeszcze nie mam piszczacego miernika ale juz znalazlem jeden i niedlugo kupie :rotfl:
Pozdrowionka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » śr paź 29, 2008 12:35

więc tak ... te logi pewnie co nieco powiedzą, ale musisz mi je przesłać na damcio1511@wp.pl ;) są nie przekonwertowane
kolejna sprawa to spalanie - myślę , że jest za duże , daj statyczny log 001 007



laczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 03, 2008 22:56
Lokalizacja: Edinburgh
Kontakt:

Post autor: laczek » śr paź 29, 2008 14:13

damcio151 pisze:więc tak ... te logi pewnie co nieco powiedzą, ale musisz mi je przesłać na damcio1511@wp.pl ;) są nie przekonwertowane
kolejna sprawa to spalanie - myślę , że jest za duże , daj statyczny log 001 007
Ok dziekuje jak tylko bede mial czas to zrobie to i napewno przesle tzn logi dynamiczne przesle juz dzisiaj a statyczne jak tylko zrobie.
Dziekuje



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości