Golf 2 1.6D '87r co najlepiej zastosowac do obnizenia auta ?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » ndz paź 26, 2008 09:52

Marcin85 pisze:Oj no sorki ale jak miałem okazje jeździć oplem vectrą z kitem to powiedziałem że u mnie w golfie tego nie będzie,twarde to jak decha a po 45min. jazdy po mieście zad mnie bolał.Między tym kitem na którym jeździłem a moimi sprężynami na ori amo.wybrał bym sprężyny.Może to jakiś badziewiaty kit był,nie wiem.Sugerowałem się właśnie tym porównaniem i chciałem dobrze podpowiedzieć,więc się nie gniewajcie.
heh to po co obnizasz auto? zeby komfort miec? ja wlasnie po to zeby bylo twardo. Wiec jak sie cos robi to porzadnie a nie polsrodkami. Niby do -40 mozna na serie zakladac... ja tak kiedys z ciekawosci zalozylem i amory w tydzien sie skonczyly hahaha... i wszystko na temat. Albo obnizasz i jest auto twarde, albo jezdzisz na serii proste...



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » ndz paź 26, 2008 10:04

Fredi88 pisze:
Marcin85 pisze:Oj no sorki ale jak miałem okazje jeździć oplem vectrą z kitem to powiedziałem że u mnie w golfie tego nie będzie,twarde to jak decha a po 45min. jazdy po mieście zad mnie bolał.Między tym kitem na którym jeździłem a moimi sprężynami na ori amo.wybrał bym sprężyny.Może to jakiś badziewiaty kit był,nie wiem.Sugerowałem się właśnie tym porównaniem i chciałem dobrze podpowiedzieć,więc się nie gniewajcie.
heh to po co obnizasz auto? zeby komfort miec? ja wlasnie po to zeby bylo twardo. Wiec jak sie cos robi to porzadnie a nie polsrodkami. Niby do -40 mozna na serie zakladac... ja tak kiedys z ciekawosci zalozylem i amory w tydzien sie skonczyly hahaha... i wszystko na temat. Albo obnizasz i jest auto twarde, albo jezdzisz na serii proste...
Poza tym kit kitowi nie równy.



Marcin85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob sie 09, 2008 17:26
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Marcin85 » ndz paź 26, 2008 17:38

Fredi88 pisze:Albo obnizasz i jest auto twarde, albo jezdzisz na serii proste...
No niby tak ale wiesz ja chciałem mieć pół twardo i aby ładnie się drogi trzymał,nie chodzi mi też o to aby było zupełnie miękko.A pro po amorów to jakoś po pół roku się trzymają jeszcze.Ale jak się skończą to pewnie kupie kit pod warunkiem że uda mi się dobrać tak sprngi i amory abym zębów nie pogubił podczas jazdy, mam nadzieję że uda mi się takowy znaleźć.A na obecnych springach jak jade np. po kostce brukowej to jakoś usiedzę.

[ Dodano: 26 Paź 2008 16:40 ]
Poza tym kit kitowi nie równy.
Pewnie masz rację.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości